Asırlık Büyük Park

E-posta Gönder

Asırlık Büyük Park

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

400-500

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Bafra, Samsun

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 400-500
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Gelin hamamı, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Hakkında

Evlilik yolunda yaşayacağınız stresi unutturacak ve belki de en çok eğleneceğiniz organizasyonlardan biri kuşkusuz kına geceleridir. Sevdiklerinizle birlikte keyifli saatler yaşayacağınız, bu geceyi dilediğiniz gibi planlayacağınız ve düşlediğiniz ne varsa gerçekleştireceğiniz bir mekân arayışındaysanız, Asırlık Büyük Park Bafra’da hizmetinizde!

Açık alanımızın büyüklüğü sayesinde kına gecenizde kendinizi özgür hissedeceğinizden eminiz. Konseptinizi belirlerken ya da aksesuarlarınızı seçerken hiçbir sınırlama koymuyoruz. Bu da aklınızdaki yaratıcı fikirleri ya da hayal ettiğiniz konsepti uygulayabilmenizi sağlıyor. Çim alanımızı dilediğiniz gibi kullanabiliyor, oturma düzenini ya da kına tahtınızı dilediğiniz gibi belirleyebiliyorsunuz.

Kına gecelerinin olmazsa olmazları kına tahtı, kına sandığı, kına takımı, kına tepsisi, kına mumu, bindallı ve kaftan gibi aksesuarların hepsini eksiksiz bir şekilde temin ediyoruz. Aynı zamanda sevdiklerinize farklı bir sürpriz yapmak isterseniz kına ekibimiz ile birlikte güzel bir koreografi hazırlayabiliyor, mini bir şova imza atabiliyorsunuz. Bunun dışında zenne ya da oryantal imkânlarımızdan da yararlanabiliyorsunuz. Asırlık Büyük Park olarak bu gecenin tüm yükünüzü üstünüzden alıyor, size kusursuz bir gece sunmak için titizlikle çalışıyoruz.

Uygun altyapımız, açık ve kapalı mekân seçeneklerimizi, yüksek kapasitemiz ve merkezi konumumuz sayesinde sadece kına gecelerinde değil, özel ve kurumsal birçok geceye ev sahipliği yapabiliyoruz. Düğünler, mezuniyet baloları, doğum günleri, söz ve nişan organizasyonları, sünnet düğünleri, açılışlar, şirket toplantıları, iş yemekleri, kokteyller ve daha sayamadığımız çeşitlilikte davetlerin hepsinde misafirlerimizin ilk tercihleri arasında yer aldık. Hepsinde de konuklarımızı buradan güzel bir şekilde uğurladık. Sizi de aynı şekilde uğurlamak ve unutulmaz bir geceye imza atmak için sabırsızlanıyoruz.

Samsun’da sıkça tercih edilen ve en mutlu günlere pek çok kez ev sahipliği yapan Asırlık Büyük Park, kına gecelerinizi unutulmaz kılmak için sabırsızlanıyor. Eğer daha fazla bilgi almak isterseniz sayfanın yanında bulunan formu doldurmak ya da iletişim bilgilerini kullanmak yeterli olacaktır.

İletişim

Fatih Davran

  • Adres: Büyükcami Mahallesi fabrika sk. n:1 55400 Bafra, Samsun

Asırlık Büyük Park Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!