Tatlı Telaş Organizasyon & Kına Evi

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

200-300

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Akyazı, Sakarya

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 200-300
  • Aksesuar kiralama var mı?: Evet

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Hint kınası, Kına süslemesi, Kına ekibi, Kına takımı, Kına mumu, Kına tepsisi, Kına müziği, Kına töreni

Hakkında

Sakarya’nın ilk ve tek kına konseptli salonu olma özelliği taşıyan Tatlı Telaş Organizasyon & Kına Evi aracılığı ile her şeyiyle kusursuz bir kına gecesi yaşamaya kendinizi şimdiden hazırlayın!

Kına merasimi için hazırlık yapma tam bir tatlı telaş ama nasıl düzenlendiği ve planlandığı da çok önemli. Olası aksaklıkları önlemek, kınanızı tatlı bir anı olarak hatırlamak ve yeni yaşamınıza iyi bir başlangıç yapabilmeniz için profesyonel ekibimizle hizmetinizdeyiz.

Başarılı ve güzel bir kına organizasyonu için uyum ve bütünlük önemlidir. Doğru etkinlik koordinatörü, doğru organizasyon, doğru ses, ışık ve müzik, dekor, zamanlama, programın akışının planlaması gibi özellikler bütünün bir parçasını oluşturuyor. Biz de bu bütünün parçalarını en güzel şekilde birleştirmek ve size muhteşem bir gün yaşatmak için buradayız.

Ne demiştik; ‘’Kına konseptli salon!’’ Evet, bizimle anlaştığınız zaman kına gecenizi hem modern bir salonda yapmış olacaksınız hem de iyi bir organizasyon firması ararken zaman kaybı yaşamayacaksınız. Kına gecenizi bir şölene dönüştüreceğimiz salonumuz kalabalık organizasyonlarınız için de gayet elverişli, geniş bir mekan. Yüksek tavanlı yapısı ve şık dekorasyonuyla dikkat çeken salonumuzda birbirinden güzel kına konseptleri oluşturuyoruz. Seçtiğiniz model ve renk kına tahtımızı salonumuzun en güzel yerine yerleştiriyoruz, tabii özenle seçtiğimiz aksesuarlar eşliğinde. Kına gecenizde giyeceğiniz kaftandan arkadaşlarınıza dağıtacağımız taç ve mendillere, kına merasimi için gerekli olan aksesuarlardan salon süslemesine kadar her detayı halledeceğimizden, sizin hiçbir şey düşünmenize gerek kalmayacak!

Kına geceniz için günü kararlaştırdınız ve geri sayım başladı. Şimdi hiç telaşa kapılmadan sayfanın üst kısmında bulunan ‘’Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!’’ formunu doldurarak Sakarya kına gecesi mekanlarından olan Tatlı Telaş Kına Evi firmamız ile iletişime geçin ve bu özel anlarınızın keyfini sonuna kadar çıkarma imkanına sahip olun.

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: Sakarya/AkyazıYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!