Sindoma Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

300-400

Kapasite

50-100 TL

Min. Fiyat

Hendek, Sakarya

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50-100 TL
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 30-50 TL
  • Kapasite 300-400
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına tepsisi

Hakkında

Sakarya’da, kına gecesi düzenleme konusunda yıllarca tecrübeye sahip olan Sindoma Düğün Salonu Hendek’te yıllar boyu hafızalarınızda kalacak bir geceye hazır mısınız?

Sakarya’nın en beğenilen düğün salonlarından biri olan Sindoma Düğün Salonu’nda 300 ila 400 kişilik davetliyi kına gecenizde ağırlama kapasitesine sahibiz. Peki kına gecenizi mekânımızda gerçekleştirme kararı alırsanız nasıl bir ortam sizi karşılayacak?

Salonumuzun girişinde mutlu çiftimizin de üzerinde yürüyerek sevdiklerinin karşısına ilk kez çıkacağı kırmızı bir halımız bulunuyor. Kırmızı halının her iki yanında ise altın ve beyaz renkler ağırlıklı kullanılarak tasarlanmış ufak kolonlar bulunuyor. Bu kolonlar üzerinde mutluluğunuzu ve zarafeti temsil eden sade çiçekler salonumuza ayrı bir hava katıyor. Bu yoldan yürüdüğünüzde kına tahtı ve cibinliği, kına tepsisi, kına takımı ve bunlar gibi kına gecelerinin vazgeçilmez pek çok aksesuarı ve dekorları yer alıyor. Tüm bu süsleme ve dekorları gecenizde hâkim olmasını istediğiniz özel bir konsept varsa bu konsept dahilinde dizayn ediyoruz. Örnek vermek gerekirse Osmanlı konseptinde geleneksel çizgi ve desenlerle salonumuzda nostaljik bir havaya sahip oluyoruz. Prenses konseptimizde ise pembe ve tonlarını ağırlıkta kullanarak gerçekten bir prenses gibi hissetmenizi sağlıyoruz! Roman konseptimizde ise salonumuz çeşit çeşit renklerle süsleniyor ve istenen atmosferi yaratabiliyoruz.

Kına gecenizin en güzel açılardan kayıt altına alınmasını ve yıllar sonra da hatırlama imkânınızın olmasını isterseniz profesyonel fotoğrafçı ve kameramanlarla anlaşarak bu fırsatı da size sunuyoruz!

Hayatınızın en mutlu ve eğlenceli günlerinden birini Sakarya kına gecesi mekanları arasında en beğenilen salonlardan biri olan Sindoma Düğün Salonu’nda geçirmek isterseniz yapmanız gereken şu! Sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurmak ve ‘’Ücretsiz fiyat teklifi al’’ butonuna tıklamak. Unutulmaz bir gecede misafirleriniz ile birlikte memnuniyetinizi sağlamaktan mutluluk duyacağız...

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: Meşale İş Merkezi Hendek/Sakarya

Sindoma Düğün Salonu Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!