Konak Beyzade Butik Otel & Bungalow

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

100-200

Kapasite

50-100 TL

Min. Fiyat

Sapanca, Sakarya

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50-100 TL
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 50-80 TL
  • Kapasite 100-200
  • Aksesuar kiralama var mı?: Evet

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Dilek feneri, Davul show, Hint kınası, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Hakkında

Yıllardır hizmet verdiğimiz Konak Beyzade Butik Otel & Bungalow bir kına mekân olarak sıklıkla tercih edilmekte…

Bunun sebebi belki de doğaya olan tutkumuz!

Bu yüzden doğanın düzenini bozmadan ağaçların arasındaki çim alanımızda kokteyl tarzında 200 – 300 kişilik davetler gerçekleştirebiliyoruz. Ayrıca oturma alanı olarak da kullanabildiğimiz mekânımız bu durumda da 100 – 200 kişilik organizasyonlarınız için uygun olabilir.

Arzu ettiğini takdirde kaliteden ödün vermeyen hizmet ekibimiz hijyen koşullarını daima ön planda tutarak lezzetli yemekler ve sunumlar hazırlamaya özen gösterir. Güler yüzlü ve sıcak bir şekilde servis eder…

Bunlarla birlikte sunduğumuz diğer hizmetlere değinecek olursak:

Kına gecenizde farklı aksesuarlar tercih etmek isterseniz ve bu konuda bizim desteğimize ihtiyaç duyarsanız; anlaşmalı olduğumuz organizasyon firması ile iletişim sağlamanıza yardımcı olabiliriz. Böylece tüm eksiklerinizi tamamlayabilirsiniz veya alanında uzman kişilerden doğru bilgiler elde ederek eksiksiz bir şekilde hayalinizdeki kına gecesine sahip olabilirsiniz.
Organizasyon şirketi; talepleriniz doğrultusunda fotoğraf çekilme alanı oluşturmak adına tak veya kına töreninin gerçekleşeceği sahnede gelinin oturacağı bir taht da temin edebilir.

Bembeyaz masa ve sandalyeler kullanarak sade bir şekilde tasarladığımız mekânımızı da kendi konsept seçeneğinize göre süsleyebilirsiniz.

Kendi anlaşmalı olduğunuz organizasyon firmasını davet ederek de süslemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Sınırlandırmalarla sizi yormayan mekânımız; Sakarya’da kına yapılacak mekânlar arasında ilk sıralarda yer almakta.

Tabii ki yalnızca kına organizasyonları için tercih etmek zorunda olmadığınız mekânımız bir kır düğünü, bekarlığa veda gecesi veya neredeyse her çeşit organizasyonlarınızı gerçekleştirebileceğiniz imkânlara sahip…

Kına veya diğer organizasyonlarınızı gerçekleştirmek için formu doldurarak Konak Beyzade Butik Otel & Bugalow ile iletişime geçebilir ve fiyat teklifleri alabilirsiniz.

  • Adres: Sapanca- SAKARYA

Konak Beyzade Butik Otel & Bungalow Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!