Kale Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

300-400

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Adapazarı, Sakarya

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 300-400
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Hakkında

2002 yılından bu yana yüzlerce çiftin özel günlerine ev sahipliği yapan Kale Düğün Salonu Sakarya’da faaliyet gösteriyor. Konforlu ve kaliteli bir hizmet için tasarlanmış salonlarımızda gerekli teknik donanım sayesinde eşsiz bir gece geçirebileceksiniz. Profesyonel bir ekip tarafından her an organizasyonlarınız planlanıyor ve tasarlanıyor olacak böylece geceniz yalnızca size özel olurken hiçbir eksiğiniz de olmayacak.

Düzenlediğimiz kına gecesi organizasyonları ile Adapazarı kına salonları arasında fark yaratan Kale Düğün Salonu çiftlerine çok özel hizmetler sunuyor.

Nasıl mı?

Çiftlerimizin çok özel ve farklı tarzlarda düzenleyebilecekleri kına gecesi organizasyonları için kına aksesuarlarını ve kına malzemelerini temin ederek başlıyoruz hazırlıklarımıza. Geleneksel kına gecesi organizasyonlarınız için ise gelin hanımın farklı talepleri doğrultusunda düzenlemeler yapabiliyoruz. Sultanlara layık tahtınızı ve kına tahtı cibinliğinizi seçme şansı da veriyoruz gelin hanıma! Her isteğinizi gerçekleştirerek hayal ettiğiniz geceyi gerçekleştirmek için organizasyon sorumlumuz ile çalışıyoruz.

Çiftimizin ekstra talepleri olması dahilinde çözüm ortaklarımız ile birlikte ekstra düzenlemeler de yapabiliyoruz. Böylece geleneksel tarzın dışında; prenses kınası düzenleyerek pembe tonları ile bir gece tasarlayabiliyoruz. Farklı kültürlerin esintileri ile Osmanlı, Hint veya Roman kına geceleri için gerekli süslemeleri de dizayn edebiliriz.

Kendi tarzını yaratmak isteyen çiftlerimiz ile görüşmeler düzenleyerek planlamalar yapabiliyoruz. Arzu ederseniz kına gecesi ve bekarlığa veda partisi tarzında bir organizasyon bile tasarlayabiliyoruz.

Müzisyenlerimiz de yalnızca geleneksel kına gecesi müzikleri değil farklı repertuarlar ile de gecenizi taçlandırabiliyorlar. Paketlerimiz dahilinde belirli sayı ve sürelerde çekimler de gerçekleştirebiliyoruz. Unutulmaz gecenizin anılarını fotoğraflarda biriktirmenizi sağlamış oluyoruz…

Eğer siz de Kale Düğün Salonlarını tercih ederek eşsiz bir kına gecesi tasarlamak isterseniz yapmanız gereken formu doldurmak ve bizimle irtibat sağlamak. Böylece kendi tercihleriniz doğrultusunda kına paketlerimizi öğrenebilir ve fiyat teklifleri alabilirsiniz.

İletişim

Kıyasettin Demir

  • Adres: Karaman Camili Duble yolu üzeri, No: 226 Adapazarı/ Sakarya

Kale Düğün Salonu Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!