Hendek Öğretmenevi ve ASO Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

200-300

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Hendek, Sakarya

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 30-50 TL
  • Kapasite 200-300
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına müziği, Kına süslemesi

Hakkında

Kına ve bekârlığa veda partinizi yani hayatınızın en özel organizasyonunuzu profesyonel bir ekiple unutulmaz kılmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Hendek Öğretmenevi Düğün Salonu olarak uzun yıllar boyunca Sakarya’da faaliyet gösteriyoruz. Sosyal tesis olarak konaklama hizmeti vermemizim yanında özel gün kutlamalarına da ev sahipliği yapıyoruz. Faaliyette olduğu yıldan bugüne birçok çift ve ailenin mutlu günlerine şahitlik yaptı ve yapmaya da devam ediyor.

Kına ve bekârlığa veda gecenizden önce nasıl bir gün istediğinizi soruyor ve o doğrultuda planlamalar yapıyoruz. Davetli sayınızı öğrendikten sonra yuvarlak masalarımızı her davetlinin oyun pistini görebileceği şekilde konumlandırıyoruz. Sizin için özel tahsis ettiğimiz salonumuzun geniş olduğundan dolayı kalabalık organizasyonlara da ev sahipliği yapabiliyoruz.

Salonumuzda gerekli ısıtma ve soğutma sistemlerimiz mevcut olduğundan dolayı kötü hava şartlarından etkilenmemenizi sağlıyor, konforlu bir gün geçireceğinizi bildirmek istiyoruz.

Masa ve sandalye giydirmelerinde birçok renk alternatifi sunuyor, son zamanlarda konsept bir şekilde kutlanan kına gecelerinde anlaşmalı olduğumuz organizasyon firmalarıyla birlikte sizi birçok seçenekler karşılıyoruz. Kına tahtı ve kına süslemeleriniz bindallı ve kaftanınıza uygun renk tonlarında temin ediyoruz.

Eğer gerçekleştirmek istediğiniz organizasyon yemekli ise menü içeriğinizi birlikte oluşturuyoruz. İkramlarımızda ve yemeklerimizde kullandığımız ürünleri güvenilir iş ortaklarından temin ettiğimizden dolayı kaliteli bir hizmet alacağınızda yiyeceğinizden emin olabilirsiniz.

Organizasyonunuz için deneyimli müzisyen ve orkestrayla anlaşıyor ses sistemi ve sahne kurulumunu bizzat kendimiz üstleniyoruz. Eğlenceli bir gün geçireceğinizden emin olabilirsiniz. Ayrıca düğün, nişan, kurumsal etkinlik ve toplantılara da ev sahipliği yapabiliyoruz.

Eğer siz de bizim ev sahipliğimizde hayatınızın en özel günlerini kutlamak istiyorsanız Hendek Öğretmenevi telefon bilgisi için sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklamanız yeterlidir.

İletişim

Baki Yılmaz

  • Adres: Kemaliye Mahallesi Şehit Ali Gaffar Okkan Caddesi No : 41 Hendek, Sakarya

Hendek Öğretmenevi ve ASO Düğün Salonu Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!