Hendek Belediyesi Uludere Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

500-750

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Hendek, Sakarya

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 500-750
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Davul show, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Hakkında

Size özel hazırlanmış yemyeşil bir bahçede kına ve bekarlığa veda partinizi gerçekleştirmeye ne dersiniz?

Cevabınız ‘’Evet.’’ ise sizi ve misafirlerinizi Sakarya Hendek Uludere Düğün Salonunda ağırlamak isteriz.

Yıllardır Sakarya’da Hendek Belediyesi’ne bağlı olarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bugüne kadar pek çok organizasyonu güzelleştirdik. Peki ya yarın üzerinde çalıştığımız organizasyon neden sizin organizasyonunuz olmasın? Biz kına gecenizi eksiksiz bir şekilde gerçekleştirmek için hazırız! Bu konuda oldukça tecrübeli olduğumuzu söylememiz mümkün. Artık gelin adaylarının isteklerini hızlı bir şekilde anlayarak aynı hızda çözümler üretebiliyoruz. Sektör tecrübesi bu noktada büyük önem arz ediyor. Tecrübemiz ışığında çoğu zaman hiç aklınıza dahi gelmemiş detayları hatırlatıyoruz. Stresli geçen düğün sürecinde kına gecesi göz ardı edilebiliyor. Aynı zamanda çok detaylı bir organizasyon olduğu için unutulabiliyor. Fakat biz bilfiil bu işin içerisinde olduğumuz için hiçbir detayı atlamıyoruz. Hatta hepsini bir araya getirerek oluşturduğumuz kına paketlerimiz dahi bulunuyor. Farklı alternatifleri bir arada sunabilmek adına bu noktada çözüm ortaklarımızla bir araya gelerek kusursuz kına organizasyonları planlıyoruz.

Farklı konseptlere hayat verdiğimiz bahçemizde istediğiniz konsepti saptamakla işe başlıyoruz. Konsept tercihi sonrasında sıra bununla uyumlu kına tahtı ve bindallı seçimine geliyor. Gelin adayımızın bedenine ve istediği renklere uyumlu olarak bindallımızı seçiyoruz. Kına tahtını ise cibinlik ve şamdan gibi detaylarla süslüyoruz. Burada büyüleyici bir alan yaratıyoruz. Sultanlara yakışır bir kına merasimi alanı… Hepsi gelin adayımız için! Üstelik yaptıklarımız bununla da sınırlı değil. Müzik, fotoğraf ve video hizmetini de Uludere Düğün Salonunda gelin adaylarımıza sunuyoruz. Halay mendillerinden kına sepetine kadar hiçbir detayı atlamayarak kına gecenize hazırlanıyoruz.

Siz de kına ve bekarlığa veda partiniz için yapabileceklerimizle ilgili detaylı bilgi almak isterseniz yapmanız gereken oldukça kolay. Ücretsiz fiyat teklifi al butonu üzerinden ekibimizle iletişime geçin ve ekip arkadaşlarımıza aklınıza takılan soruları sorun. Hendek Uludere Düğün Salonu fiyatları ve hizmetleriyle ilgili detaylı bilgi vermek için formun diğer ucunda heyecanla bekliyoruz.

İletişim

Yetkili Kişi

Göksel Aykurt

  • Adres: Kemaliye Mahallesi Cumhuriyet Meydanı No:11 54300 Hendek/Sakarya

Hendek Belediyesi Uludere Düğün Salonu Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!