Hatr-ı Zade

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

400-500

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Arifiye, Sakarya

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 400-500
  • Aksesuar kiralama var mı?: Hayır

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına tepsisi, Kına süslemesi, Kına mumu, Kına müziği, Kına takımı, Kına töreni, Hint kınası, Kına ekibi

Hakkında

Sakarya’nın güzelliğine karşı konumlanan Hatrı Zade restoranımızda özel günlerinizi gerçekleştirmeye adayız!

Kendinizi özel hissedeceğiniz fırsatlar sunduğumuz kına gecenizde tecrübelerimizle hayallerinizi gerçekleştiriyoruz. Kendimizi her geçen gün geliştiriyoruz. Farklı hizmet türlerinde sizinle buluşuyor, profesyonel hizmetimizi hepsinde gösteriyoruz.

Kültürümüzde önemli bir yere sahip olan kına gecesi organizasyonlarını da gerçekleştiriyoruz. Hem de yemyeşil kır alanımızda! Farklı konseptlerle eşliğinde kına gecelerinizi düzenleyebiliyoruz. Başka neler mi sağlıyoruz?

Davetli sayınıza göre masa ve sandalyelerimizi konumlandırıyoruz. Geniş aralıklarla yerleştirdiğimiz masalarınızı konukların keyifli bir organizasyon geçirmesini sağlamak için süslüyoruz. Kullandığımız masa örtüsü, servis tabakları ve tülleri de beraber seçiyoruz.

Özel davet menüleri oluşturuyoruz. Menüler; ana yemek, ara sıcak, mezeler, tatlı, meyve, başlangıç tabağından oluşuyor. İçeriğini değiştirebildiğiniz gibi ben yemekli menü istemiyorum derseniz kokteyl hizmeti de sağlayabiliriz. Kokteyl menülerde de meşrubat ve pasta servisi yapabiliriz. Hijyen ve gıda koşullarını dikkate alarak hazırladığımız yemeklerimizde lezzet garantisi sunuyoruz. Üstelik tadım yaptırarak lezzetlerimizi test etme şansı da sunuyoruz.

Özel günleri asıl değerli kılan şeyin gülümseme olduğunu düşünüyoruz. Bizim de amacımız yüzünüzde gülümseme yaratmak! Gelin, bizimle beraber gecenizi gerçekleştirin. Günden güne değişen kına geceleri için trendleri takip eden bir mekânla gerçekleştirmek istersiniz değil mi?

Kına gecesi organizasyonlarının yanı sıra nişan, düğün, doğum günleri, kurumsal etkinliklere de ev sahipliği yapıyor, kesintisiz eğlenme fırsatı sunuyoruz. Arzu ettiğiniz tüm hizmetleri yerine getiren ve farklı çözüm önerileriyle de eksiksiz bir organizasyon geçirmenizi sağlayan kır bahçemizde özel günlerinizi kutlamak istiyoruz.

Sayfa üzerinde yer alan formu doldurarak bizimle iletişim kurabilirsiniz. “Ücretsiz fiyat teklifi al” butonuna tıklamadan sayfamızdan ayrılmayın. Organizasyonlarımız hakkında daha fazla bilgi vermek için sayfanın diğer ucunda, Sakarya kına mekânları arasında bekliyoruz!

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: rif Bey Mah. Zübeyde Hanım Cad. Gölbaşı Mevkii No:246

Hatr-ı Zade Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!