Hangah

E-posta Gönder

Hangah

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

50'den az

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Adapazarı, Sakarya

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 30-50 TL
  • Kapasite 50'den az
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına müziği, Kına süslemesi, Kına töreni

Hakkında

2013 yılından beri Hangah Sakarya’da faaliyet gösteriyor. Profesyonel ekibi ile bütün gününüzü güzelleştirecek lezzetler ve sunumlar tasarlıyor. Daima güler yüzlü ekibimiz aynı zamanda kaliteli hizmet garantisi de veriyor. Mutfağımızda hijyen ve sağlık koşullarından asla ödün verilmiyor! Menülerimizdeki her tat için en taze malzemeleri de özenli tercihler yapılıyor…

Aslında gün içerisinde bir kahve dükkânı olarak kendinizi iyi hissedeceğiniz ve yorgunluklarınızdan uzaklaşacağınız saatler geçirme şansı sunuyoruz konuklarımıza. Aynı zamanda lezzetli yemeklerimiz ile eşsiz dünya mutfağından tatlar da sunuyoruz. Cafe ve restaurant olarak başladığımız güne, gece karaoke mikrofonunun başında eğlenceli saatler geçirerek devam ediyor konuklarımız. Bu yüzden de birçok organizasyonunuza ev sahipliği yapabiliyoruz.

Mesela baby shower, doğum günü, nikah sonrası yemek organizasyonları hatta kına ve bekarlığa veda partileri gerçekleştiriyoruz.

Otantik tarzımız ve antika aksesuarlarımız, bakır kahve takımları, raflardaki antika eşyalar ile tamamlanıyor. Mekânımızın kapalı alanında sobanın etrafında adeta tarihi tekrar yaşayabileceksiniz. Böylece eski Türk geleneklerinde olduğu gibi şık ve modern esintiler ile de yeni kına organizasyon fikirlerinin merkezi oluyoruz.

Hatta kendi karaoke gecenizi düzenleyerek harika bir bekarlığa veda düzenlemeyebilirsiniz. Kız arkadaşlarınız ile özgürce şarkılar söyleyerek danslar edebileceğiniz bir gece yaratabilirsiniz. Belki de erkenden küçük süslemeler de yaparak şık bir yemek organizasyonu ile başlayarak uzun bir gece yaşayabilirsiniz.

Yeni nesil kına organizasyonları düzenleyebilir ve kız arkadaşlarınız ile küçük bir kına töreni de yaptığınız bir bekarlığa veda geçirebilirsiniz.

Hangah’ta organizasyonlarınızı gerçekleştirirken organizasyon sorumlumuzdan da yardımlar alabiliyorsunuz. Mekâna yapılacak süslemeler için de yardım ediyoruz. Zaten farkı bölmelerden oluşan mekânımız farklı konseptleriniz için uygun olacaktır. Tabii ki hayallerinizdeki organizasyonu tasarlayabileceğiz…

Eğer siz de nezih bir ortamımızda kına ve bekarlığa veda partileri düzenlemek isterseniz formu doldurabilirsiniz. Böylece Adapazarı Hangah Cafe’de buluşabiliriz…

İletişim

Pinar Kurt

  • Adres: Çark Cad. Cumhuriyet Mah. Menekşe Sok. No:6 Adapazarı/SakaryaYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!