Gusto Kır Bahçesi

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

300-400

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Sapanca, Sakarya

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 300-400
  • Aksesuar kiralama var mı?: Hayır

Hakkında

Kalabalık kına gecelerinizde, geniş ve ferah yapımızla size ev sahipliği yapmak için gönüllüyüz. Kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışımız ve güler yüzlü ekibimizle kına gecelerinizi hayallerinize kavuşturmak için çalışıyoruz.

Kına gecenizi Gusto Cafe Restaurant Sapanca’da yapmaya karar vermeniz durumunda size ne gibi olanaklar sunacağız?

-Geniş ve ferah yapıya sahip olan bahçemizde kına gecenize özel süslemeler yapabiliyor; masa ve sandalyelerimizi gelecek konuk sayınıza göre özenle yerleştiriyoruz. Her detayı sizinle birlikte planlıyor, kötü sürprizlere yer vermemek için önceden önlemler alıyoruz. Şunu da söylemek istiyoruz özellikle kış aylarında kapalı bir alanda kına gecenizi gerçekleştirmek isterseniz, bu isteğinize uygun bir mekânımız da bulunuyor.

-Sizin memnuniyetinizi, yarınlara güvenle ilerlememizi sağlayan bir köprü olarak görüyoruz. Bu yüzden profesyonel ekibimizle, elimizden geldiğince her isteğinizi yerine getirmeye çalışıyoruz. Bir sorunuz olduğunda veya bir sıkıntı yaşadığınızda hiç çekinmeden bu ekibimizden yardım alabilirsiniz.

-Son teknolojiye sahip sahne ve ses sistemimizle size unutulmaz bir kına gecesi yaşatmak istiyoruz. Bu özel gününüzde dans müziğinizden başlayıp gece boyunca çalacak olan tüm müziklerin seçimini beraber yapıyoruz. Olmazsa olmaz kına gecesi dans müziklerinden oluşan repertuvarımızla eğlencenin doruklarına çıkarken bir yandan da duygusal müziklerimizle hüzünleneceksiniz. Ayrıca sevdiklerinizle birlikte rahatça dans edebilin diye geniş bir pist alanı bırakıyoruz.

-Sizin için özel olarak hazırladığımız kına tahtımızda kendinizi prensesler gibi hissedeceksiniz. İsterseniz dışarıdan anlaşabileceğiniz organizasyon firması aracılığıyla değişik aksesuarlar kiralayabilir, gecenizi daha da renkli hale getirebilirsiniz.

Kına gecenizde tecrübeli ekibimizle yanınızda olalım istiyorsanız sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayabilirsiniz. Bunu yaptığınızda organizasyonlarınıza özel fiyat teklifleri alabilir, aklınızdaki bütün sorulara yanıt bulabilirsiniz. Sizinle tanışmak için şimdiden sabırsızlanıyoruz.

İletişim

Yavuz Bey

  • Adres: Melih Kibar Sahil Yolu Cd No:12 Kırkpınar Sapanca

Gusto Kır Bahçesi Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!