Gültekin Sosyal Tesisleri

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

400-500

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Geyve, Sakarya

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 400-500
  • Aksesuar kiralama var mı?: Evet

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına müziği, Kına tepsisi, Kına süslemesi, Kına töreni, Kına takımı

Hakkında

Her özel gecenizde organizasyonlarınızı kaliteden ödün vermeden düzenleyen Gültekin Sosyal Tesisleri Sakarya Geyve’de çiftleri ile buluşuyor. Artık bir aile gibi olduğu ekibi ile 2012 yılından bu yana çalışıyor. Bu sayede uyum içerisinde ve planlı bir şekilde çalışan ekibimiz gecenizin eksiksiz gerçekleşmesini sağlıyor.

Salonlarımız davetli sayısı konusunda sorun yaşamayacağınız büyüklüğe sahip olup; gerekli hava temizleme ve klima sistemleri ile de her mevsimde organizasyonlar düzenleyebilmeniz için uygun. Düğün, nişan, nikah, söz, sünnet organizasyonları da yapılan salonlarımızda geleneksel kına gecesi konseptlerinde eşsiz organizasyonlar da tasarlıyoruz.

Tasarlamak diyoruz çünkü;

Çiftimizin hayalindeki organizasyonları gerçekleştirebilmek adına aksesuar kiralama da yapıyoruz. Aksesuarlarını ve kına malzemelerini kendileri temin etmeyi tercih eden çiftlerimiz için de eksikleri kalması durumunda kötü son dakika sürprizleri yaşamalarını engellemiş oluyoruz.

Tabii ki kına gecesi denilince akla ilk gelenler arasında farklı kına müzikleri geliyor. Son zamanlarda kına gecelerine farklılık katan hint müzikleri de sıklıkla tercih ediliyor. Genellikle ise duygusal anlar yaşamanıza sebep olabilen müzikler ve kesintisiz eğlence yaşatacak eğlenceli müzikler eşlik ediyor bütün gecenize.

Sıra kına törenine gelindiğinde sultanlara layık bir tahtta kaftanı ile gelinimiz ve nedimeleri ile tören başlatılıyor. Konuklarınızın da katılması ile aile büyükleri tarafında kınalar yakılıyor. Masalara kına dağıtımı da gerçekleştirebiliyoruz.

Davullar, tefler ve ziller çalınıyor ve harika geceniz için de fotoğraflar çekilerek bu çok özel anlar ölümsüzleştiriliyor.

Gelin hanım ve nedimeleri ise gece boyunca sadece gelin odasında hazırlıklar yapmak ve eğlenmekten başka bir sorumluluk almıyorlar. Çünkü bu özel gecede biz çiftimizin stresten uzak harika bir gece geçirmeleri için çalışıyoruz.

Gültekin Sosyal Tesisleri’nde çok özel organizasyonlarınızı gerçekleştirmek ve ailemize katılmak için yapmanız gereken ise yalnızca formu doldurmak ve böylece hazırlıklara başlamak…

İletişim

Huseyin Gultekin

  • Adres: Tepecikler Mah. Çiftlik Sok. No: 11 (Pomaklar Mevkii)

Gültekin Sosyal Tesisleri Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!