Evin Park Restaurant

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

750-1.000

Kapasite

50-100 TL

Min. Fiyat

Adapazarı, Sakarya

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50-100 TL
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 30-50 TL
  • Kapasite 750-1.000
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Dilek feneri, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Hakkında

Kına organizasyonlarınızı taçlandırmak için Evin Park Restaurant Adapazarı’nda kaliteli bir hizmet sunmayı prensip haline getirerek hizmet veriyor. Üstelik oldukça geniş mekânımız sayesinde kalabalık organizasyonlarınızı rahat ve ferah bir şekilde gerçekleştirme imkânını sağlıyor. Profesyonel ekibimiz sayesinde de lezzetli yemeklerimizi şık sunumlar ile masalarınıza güler yüzle taşıyor ve kalabalık davetlerinizde bile sorunsuzca süreci kontrol ediyoruz!

Evin Park Restaurant’ın özelliklerinden ve hizmetlerimizden detaylı olarak bahsetmemiz gerekirse:

Hem açık hem de kapalı alan seçeneklerimiz ile farklı hava koşullarından etkilenmeden organizasyonlarınızı gerçekleştirebiliyoruz.

Kına gecelerinin vazgeçilmez ritüellerini rahatlıkla düzenleyebileceğiniz bir ferah mekânımızda; süslemelerimizi elimizdeki imkânlar doğrultusunda tamamlayabiliyoruz. Ekstra seçenekler talep edenler için ise organizasyon firmaları ile anlaştıkları takdirde yeni düzenlemeler firma ile birlikte yapılabilir.

Kına mumu, kına tepsisi, son zamanların trendi hint kınası, nedime bilezikleri veya bindallı/ kaftan gibi giyim seçenekleri de bu şekilde tamamlanabilir.

Mekân masa düzeni açısından da tüm bu hizmetler ve gerçekleşecek olan kına töreni için hazır hale getirilir!

Yalnızca Sakarya’da kına organizasyonu için değil; nişan, nikah sonrası yemeği, bekarlığa veda veya düğün gibi özel organizasyonlarınız için de ev sahipliği yapıyoruz.

Üstelik tüm bu organizasyonlarınızda sadece işletme olarak değil sanki ailenizden bir parça gibi sizinle paylaşarak; aile sıcaklığında huzurlu anlar geçirmenizi sağlıyoruz.

Evin Park Restaurant ile iletişime geçerek bilgi almak veya fiyat teklifleri almak isterseniz ise yapmanız gereken formu doldurarak bizimle iletişime geçmek!

İletişim

Mesut Tımar

  • Adres: Şirinevler Mh. İbrahim Kangal Cd. No:10/B Adapazarı

Evin Park Restaurant Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!