Esnaf Kefalet Düğün Salonu Sakarya

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

400-500

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Adapazarı, Sakarya

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 400-500
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Davul show, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Hakkında

Yıllardır severek yaptığımız işimizde Esnaf Kefalet Düğün Salonu Sakarya ismi ile markalaşırken kına gecesi organizasyonlarınızda da fark yaratıyoruz. Profesyonel bir ekip ile çalışarak da kaliteli hizmet garantisi sunuyoruz.

Esnaf Kefalet Düğün Salonu Sakarya’da siz de kına organizasyonlarınızı eşsiz kılmak istemez misiniz?

O zaman hazırlıklarımıza birlikte başlayalım:

Hazırlıklara başlarken öncelikle çiftimizin istekleri doğrultusunda bir planlama ve ihtiyaç listesi oluşturuyoruz. Böylece başladığımız organizasyon hazırlıklarınızda kına organizasyon malzemeleri için alışveriş yaparak zaman kaybetmek zorunda kalmıyor çiftlerimiz de!

İstekleriniz konusunda anlaşmalı olduğumuz organizasyon firması sayesinde; kına tahtı, cibinliği, nedime yer minderleri ve kına töreni esnasında ışıltılı bir görünüm sağlayacak kına sehpasını temin ediyoruz. Kına yolu oluşturmak adına halı da tercih edebiliyoruz.

Karşılama masası düzenlerken de aynı özen ile davranıyoruz. Geleneksel kına gecesi için ise farklı renk ve model tercihleri ile bindallı seçenekleri sunmakla kalmıyoruz. Damat bey için de fes ve yelek kullanmak isteyen çiftlerimiz için alternatifler sağlıyoruz.

Gelin hanımın kına törenine gelişinde davullar ve tefler çalınıyor, nedimeler meşaleler eşliğinde tahta kadar eşlik ediyorlar. Eşlik edecek nedimelerinize 8 adete kadar bindallı ve taç hatta çocuk bindallısı da getirtebiliyoruz. Çiftimizin annelerine tören esnasında şerbet ikramı yapılıyor. Gelin hanım ise arzu ederse kına testisini kırabiliyor.

Kına aksesuarları ve tören esnasında gerek olacak her detay da bizim tarafımızdan tamamlanıyor. İstekleriniz için oluşturulan paketlerden yararlanabileceğiniz gibi ekstra istekler ile de değişiklikler veya eklemeler yapabiliyoruz.

Konuklarınıza seçtiğiniz ikram ve hediyeleri de dağıtıyoruz. Fotoğraf çekilme alanları da oluşturarak eğlenceli ve duygusal bu anların tümünü bir arşive dönüştürme şansı veriyoruz çiftimize.

Kadın dj ile sizi anlayan bir müzisyen eşliğinde harika gecenizi tamamlamış oluyoruz. Organizasyon yönetim ve planlama ekibimiz sayesinde de eksik kalmadan her detayı tamamlayabiliyoruz.

Siz de Sakarya kına salonları arasından Esnaf Kefalet Düğün Salonu Sakarya’yı tercih ediyorsanız formu doldurarak iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

Turgut Cavusoglu

  • Adres: Atatürk Bulvarı Ptt Aralığı Esnaflar iş Hanı Kat:2 Adapazarı, SakaryaYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!