Düzcanlar Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

200-300

Kapasite

50-100 TL

Min. Fiyat

Akyazı, Sakarya

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50-100 TL
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 30-50 TL
  • Kapasite 200-300
  • Aksesuar kiralama var mı?: Evet

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına müziği, Kına süslemesi

Hakkında

Sakarya’da bulunan Düzcanlar Düğün Salonu Akyazı’da kına gecesi organizasyonları düzenliyoruz. Aileniz ve sevdikleriniz ile geçireceğiniz keyifli akşamınızda mutluluğunuza ortak olmak istiyoruz!

200 ila 300 kişiyi ağırlama kapasitesine sahip olduğumuz salonumuzda güler yüzlü ve profesyonel ekibimiz ile birlikte tüm istek ve ihtiyaçlarınızı karşılamak adına yanınızda oluyoruz. Salonumuzun tasarımında kolon kullanmadık ve bu sayede masa düzenlerimizi kına tahtı, gelin yürüyüş yolu ve dans pisti gibi gecenin en önemli noktalarının rahatça görülebileceği şekilde dizayn ettik. İsteklerinize göre masa düzenimizde özel aile masaları oluşturma imkânına sahibiz. Salonumuzu dekore ederken sadelik ve masumiyetin rengi beyazın yanında pembe ve tonlarını tercih ettik. Masa ve sandalyelerimizde de hayatınızda açtığınız beyaz sayfaya atıfta bulunarak aynı renklerde giydirmeler kullandık. Ancak isteklerinize ve hayal ettiğiniz konsepte göre masa ve sandalyelerimizde farklı renkte örtü ve giydirmeler kullanma imkanına sahibiz.

Kına geceleri pek çok farklı konseptte düzenlenebilen etkinliklerden biri. Bu konseptlerden sizin hayallerinize en uygun olanı tercih ederek hayata geçirebiliriz. Salonumuzda bugüne kadar düzenlediğimiz kına geceleri arasında en çok tercih edilenler geleneksel kıyafetler kullanılarak gerçekleştirilen Osmanlı konsepti ve pembe renk ve tonları ağırlıkta kullanılarak kına tahtı ve cibinliği de aynı renklerde süslediğimiz prenses konsepti. Bunun yanı sıra farklı renklerde tüller kullanarak hayata geçirilen Roman konsepti de oldukça tercih edilenlerden bir tanesi.

Kına gecenizde yaşanan anların kayıt altına alınmasını isterseniz çalıştığımız profesyonel kameraman ve fotoğrafçılarımız en iyi açılardan mutluluğunuzu ölümsüz kılacak kareleri yakalayacaktır.

Evliliğe giden yolda en önemli adımlardan birini atacağınız bu mutlu gecenizi salonumuzda gerçekleştirmek isterseniz sayfada bulunan Düzcanlar Düğün Salonu iletişim formunu doldurarak ‘’Ücretsiz fiyat teklifi al’’ butonuna tıklayabilirsiniz. Keyifli bir gecede beraber olmak dileğiyle…

İletişim

İsrafil Bey

  • Adres: Yeni Mah. Şehit Ahmet Tarım Cad. Akyazı/Sakarya

Düzcanlar Düğün Salonu Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!