Binbir Gece Salon

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

100-200

Kapasite

50-100 TL

Min. Fiyat

Adapazarı, Sakarya

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50-100 TL
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 50-80 TL
  • Kapasite 100-200
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Hakkında

Düğününüzden önceki muhteşem eğlencenize ev sahipliği yapmak bizim için oldukça mutluluk verici. Sakarya Adapazarı’nda yıllardır, siz değerli çiftlerimize kına gecesi organizasyonu için hizmet veriyoruz. Salonumuzda gerçekleştirdiğimiz bu organizasyonlarda, Binbir Gece Salon olarak, pek çok misafirimizi ağırladık. Aldığımız olumlu geri dönüşler sayesinde işimizi ne kadar iyi yaptığımızı bir kez daha anlamış oluyoruz.

Geleneklerimizin en güzel parçalarından biri olan kına geceleri, yıllar geçse bile aynı ruhla ve samimiyetle kutladığımız en özel anlardan biri. Değişime uğramakla birlikte özünde aynı kalmayı da başarmış aynı zamanda. Şimdilerde, bizim gibi organizasyon şirketleri sayesinde kına gecelerini organize etmek oldukça kolay! Siz sadece istediğiniz özellikleri seçiyorsunuz, biz de uyguluyoruz!

Salonumuz, yaklaşık 200 kişi kapasiteli olup ferah bir alana sahip olduğumuzu belirtmek isteriz. Kişi sayısına göre düzenlenen oturma düzeninde, konfora öncelik veriyoruz. Güzel bir gece geçirmek için davetinize gelen misafirlerinizin rahat etmesini istiyoruz. Bunun yanında geniş sahne alanımızla birlikte, misafirlerinize muhteşem bir gece sunuyoruz.

Binbir Gece Organizasyon olarak, salonumuzda yer verdiğimiz bir başka unsur ise, renkli aydınlatma sistemimiz. Fotoğraflarda ne kadar iyi göründüğüne şaşıracaksınız. Sizin için özel olarak süslediğimiz kına tahtı ve kına minderleriyle misafirlerinize muhteşem bir görüntü sağlıyoruz. Bunun yanında size eşlik eden nedimelerimiz de oldukça deneyimli olduğundan, endişe edeceğiniz her durumu oradan kaldırmış oluyoruz.

Misafirlerinize sunacağınız ikramlar, servis ekibimiz tarafından en güzel şekilde servis ediliyor. Kına gecesi bitişinde ise, misafirlerinizin her biriyle fotoğraf çekilip bu günü, ölümsüzleştirmek için bir köşe bulunuyor.

Size sağladığımız imkanlar bu şekilde. Sakarya’da ikamet ediyorsanız ve kına gecenizi, salonumuzda gerçekleştirmek isterseniz, bizimle iletişime geçmenizi bekliyoruz. Bunun için yapmanız gereken tek şey ise, sayfanın hemen yanında bulunan formu eksiksiz olarak doldurmak!

İletişim

Çiğdem Çağ

  • Adres: Yeni Cami Mah. Adnanmenderes Cad. A.F.Berköz İş MerkezYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!