Alyans Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

200-300

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Sakarya

İl


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 200-300
  • Aksesuar kiralama var mı?: Hayır

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına süslemesi, Kına müziği, Kına töreni

Hakkında

Alyans Düğün SalonuKına gecesi organizasyonlarınız için ne istediğinizi bilmiyor musunuz?

Öyleyse isterseniz size fikir verebilecek isterseniz de çözüm ortaklar ile hayalinizdeki davetleri tasarlayacak olan Alyans Düğün Salonu Kocaali’de sizi bekliyor!

Profesyonel bir ekip ile çalışmanın avantajlarını gece boyunca hissedeceksiniz. Çünkü kına merasimleriniz her detayı ile tasarlanacak ve tam da hayallerinizdeki gibi bir gece geçirmenizi sağlayacağız.

Çözüm ortaklarımız ile başladığımız süslemeler ile salonumuzda konseptlerinizi tasarlıyoruz. Yuvarlak masalar ve tiffany sandalyeler ile modern bir görünüm elde ediyoruz. Masalarda beyaz örtüler tercih ederek her konseptinize uygun ziyafet masaları tasarlıyoruz. Ayrıca renkli aksesuar ve masa çiçekleri ile son dokunuşlarımızı da yapabiliyoruz…

Davet menülerinizi ikramlı kına paketlerimizden tercih edebilirsiniz. Karşılama törenleriniz için ikram servisi talebiniz varsa bunu da görüşmelerde bildirmelisiniz. Sunumlarımıza ek bir ikram ve değişiklikler ile Alyans Düğün Salonu kına paketinizi kendiniz de belirleyebilirsiniz. Düğün ve kına gecesi bir arada düzenlemek isterseniz menülerimizde de değişiklik yaparak yemekli menüleri inceleyebilirsiniz. Yine ikram menüler ile de organizasyonlarınız gerçekleştirebilirsiniz.

Eğlencenizi başlatacak ve konuklarınız ile dans pistinde eğlenmenizi sağlayacak olan müzik grubumuz da sahnede yerini alıyor. Kına geleneklerine uygun bir merasim için geleneksel kına gecesi müzikleri de repertuarımızda bulunuyor.

Bütün bunların yanında davetlerinizde şık salonumuz ferah ve aydınlık bir atmosfer sağlıyor. Yaz aylarında kapalı bir salon tercih etmekten endişe edenlere de kaliteli iklimlendirme sistemlerimiz ve jeneratörümüz ile aldığımız önlemleri hatırlatmak isteriz. Rengarenk ışıklandırmalar tercih edilen salonumuzda romantik bir ortam da oluşturuyoruz.

Siz de özel bir kına merasimi için Alyans Düğün Salonu iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurmalısınız. “Ücretsiz teklif al” butonu ile hazırlıklara başlamak ve fiyat teklifleri almak için bir tık uzağınızdayız!

İletişim

Mümin Bey

  • Adres: Yalı Mah. Sahil yolu Cad. No: 62/1 Kocaali/ SakaryaYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!