Tourist Hotels & Resorts Cappadocia

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

1.000-2.000

Kapasite

50-100 TL

Min. Fiyat

Ürgüp, Nevşehir

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50-100 TL
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 80-100 TL
  • Kapasite 1.000-2.000
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Gelin hamamı, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Hakkında

Profesyonellik çerçevesinde Tourist Hotels & Resorts Cappadocia Göreme’de hizmet veriyor. Kapadokya’nın tarihi güzelliğiyle doğanın birleştiği nokta da turistleri çok çeken bir bölge de hizmet veriyoruz. Ürgüp şehir merkezine 7 kilometre, Nevşehir Havalimanı’na 14, Kayseri Havalimanı’na ise 64 kilometre uzaklıkta. Göreme’de harika bir tatil geçirmek isteyenlere güzel bir fırsat sunuyor.

Otelimiz, tatil yerleri arasında her isteğe hitap eden konaklama seçeneklerine sahip. Toplam 79 oda mevcut. İçerisinde 9 süit ve 15 apart villa da yer alıyor. Antialerjik ve engelli banyosu bulunan özel odalarımız da var. Nevşehir otelleri arasından kaliteli hizmet ve konforumuzla farklılık yaratıyoruz. Beklentilere karşılık verebilmek için 27.500 metre karelik bir alanda hizmet veriyoruz. Kapadokya’nın 4. yüzyıldan kalma yumuşak volkanik kayaya oyulan manastırlar, kiliseler ve evlerin kalıntıları ile doğanın ortasında huzuru arayan misafirlerimize hizmet ediyoruz. Otelimizin içerisinde usta ellerden çıkan lezzetleri yemekleri tadıyor, sunumlarını oldukça beğeniyorsunuz. Dünya ve Türk mutfağından seçkin lezzetlerin sunulduğu bir menüye sahibiz.

Peri bacalarının muhteşem manzarasına tanıklık eden otelimizde, toplam da 2000 kapasiteli organizasyon alanlarımız var. Açık olan 2000, kapalı olan ise 200 kişilik. Dilerseniz kına organizasyonunuzu kapalı salonda dilerseniz muhteşem manzarasıyla açık alanımızda yapabiliyorsunuz. Otel profesyonelliğinde bir davet düşünüyorsanız mutlaka bizden bir fiyat teklifi almalısınız. Sabah balonların kalkış alanına sadece 20 metre uzaklıkta yer alan otelimizde, kına organizasyonlarınız için harika alternatifler sunuyoruz. Bunlardan biri, çocuklara özel yaklaşık 200 metrekarelik mini parkımız. Misafirlerinizin kına esnasında sıkılan çocukları için harika bir alternatif. Belki de böylece özel günler onlara artık eskisi gibi sıkıcı gelmeyecek.

Kusursuz ve masal gibi organizasyonlar için çok da uzakta değiliz. Yandaki formu ücretsiz olarak doldurup bizimle iletişime geçerseniz kınanıza hatta belki düğününüze bir adım daha yaklaşacaksınız. Tarihin modernize yorumuyla hayallerinizdeki kına organizasyonları için…

İletişim

İsmail Reçber

  • Adres: Göreme Açık Hava Müzesi Yolu, Göreme

Tourist Hotels & Resorts Cappadocia Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!