Şemsiye Organizasyon

E-posta Gönder

1 yorum

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

50-100

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Merkez, Nevşehir

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 50-100
  • Aksesuar kiralama var mı?: Evet

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Hint kınası, Kına süslemesi, Semazen, Davul show, Kına ekibi, Kına takımı, Zenne / oryantal, Dilek feneri, Kına mumu, Kına tepsisi, Kına müziği, Kına töreni

Hakkında

Nevşehir’de kına gecelerinizi düzenlemek için tatlı, sıcak, aynı zamanda uygun fiyatlı bir mekân mı arıyorsunuz? Doğru yerdesiniz. Şemsiye Organizasyon Evi, tamamen kına konseptine uygun olan bir işletme olarak faaliyet gösteriyor.

Açıldığımız günden beri sayısız kına gecesi organizasyonuna ev sahipliği yaptığımızı söylemek istiyoruz. Tüm bu kına gecelerinin en önemli ortak özelliklerinden biri ise, misafirlerimizin buradan mutlu bir şekilde ayrılmaları. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sizleri ağırlıyor, gecenin sonunda tüm isteklerinizin tam olarak karşılanmış olmasını sağlıyoruz.

Kına geceniz için süslemelerimize işletmemizin girişinden itibaren başlıyoruz. Minik bir gelin yolu yapıyor, kırmızı halı seriyor ve halının çevresini renkli çiçekler ve tüllerle süslüyoruz.

İçeriye girdiğiniz anda renkli tasarımımızı fark ediyorsunuz. Sandalyelerimiz, duvar dekorasyonumuz ile birbiriyle uyumlu olacak şekilde temin edildi.

100 kişilik bir kapalı alandan bahsediyoruz. Bu alandaki masaları dilediğiniz gibi yerleştirebiliyoruz. İsterseniz ayrı ayrı isterseniz de tek uzun bir masa haline getirebiliyoruz. Bu sayede sevdiklerinizle muhabbetiniz kesilmeden aynı masada oturabiliyorsunuz.

Yüksek tavanımız sayesinde basık bir ortamdan uzak olacağınızı da belirtmek istiyoruz.

Şemsiye Organizasyon Evi Nevşehir’de merkezi bir konumda faaliyet gösteriyor. Hem özel araçlarınız hem de toplu taşıma araçlarını kullanabiliyor, tatlı mekânımıza kolay bir şekilde gelebiliyorsunuz. Ulaşım konusunda da hiçbir sıkıntı çekmeyeceğinizi belirtmek istiyor, Şemsiye Organizasyon ile sorunsuz bir günün tadını çıkarmanızı istiyoruz.

Haftanın her günü açık olduğumuzu biliyor muydunuz? Sabah 9’da kapılarımızı açıyor ve 22.00’a kadar kesintisiz bir hizmet sunuyoruz.

Düğün öncesi gerçekleştireceğiniz en önemli günlerden biri olan kına geceleriniz için gereken önemi vereceğimizden emin olabilirsiniz. Bizi tercih etmek ve hakkımızda daha detaylı bilgi almak isterseniz sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

Ahmet Cengiz

  • Adres: Nevşehir/Merkez

Şemsiye Organizasyon Yol Haritası

1 yorum

5

Kalite

Personel

İletişim


F&B

Fatma & Bora

Düğün Tarihi: 05.07.2019

Şemsiye organizasyon süper bir ekip gerçekten kına gecemin organizasyonu yaptılar çok eğlendik.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!