Şaziye Restaurant & Cafe

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

100-200

Kapasite

50-100 TL

Min. Fiyat

Merkez, Nevşehir

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50-100 TL
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 50-80 TL
  • Kapasite 100-200
  • Aksesuar kiralama var mı?: Hayır

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına süslemesi, Kına müziği

Hakkında

Bekârlığa veda partileri düğünden hemen önce yapılan ve adı üzerinde hayatın bekârlık dönemlerine veda edilen bir eğlence düzenlemek anlamına geliyor. Günümüzde hem gelinlerin hem de damatların yaptığı oldukça popüler olan bu organizasyon tamamen arkadaşlar ile eğlenmek üzerine kurulu. Düğünün hazırlıklarının stresinden biraz olsun uzaklaşmak için düzenlenen ve eğer iyi bir şekilde yapılırsa misyonunu kesinlikle yerine getiren güzel bir gelenek olduğunu söylersek yanlış yapmış olmayız. Bizde Şaziye Restaurant olarak bu eğlencenin hakkını verebileceğimize ve çiftlerimize harikulade bir gece düzenleyeceğimize eminiz. Dilerseniz restoranımızı tanıttığımız yazımızın devamını okuyarak daha çok bilgiye erişebilirsiniz.

Nevşehir’de bulunan Şaziye Restaurant Göreme gibi şehrimizin en merkezi konumlarından birinde yer alıyor. Kolay ulaşılır olması ile tercih edilirliğimiz de artıyor ve şehrin her bölgesinden rahatlıkla gelinebiliyoruz. Çok uzun süren eğlencelerde eve dönmek için çok büyük mesafeler kat etmenize de gerek kalmıyor.

Restoranımızın içerisinde kaliteli ses sistemlerine sahip bir sahnemiz var ve burada alanında tanınmış ve kendini çok geliştirmiş iyi müzisyenleri veya grupları ağırlıyoruz. Genelde misafirlerimizin beğenisine göre popüler tarzda müzikler tercih ediyoruz. Özel şarkı isteklerini de kabul ediyoruz. Eğer yerinizde duramayacak olursanız kalkıp dans etmekten çekinmemenizi tavsiye ederiz. Çünkü biz bu eğlenceleri tamamen sizin için düzenliyoruz.

Mekânımızda her mevsime uygun alan seçeneklerimiz var. Açık alanda, kapalı alanda veya açılır kapanır tavanı ile her ikisi de olabilen alanlarımızda sizi ağırlayabiliriz. Dilerseniz size özel olarak ayırabileceğimiz görece daha küçük bir alanımız da bulunuyor.

Dünya mutfağı ve yöresel lezzetlerin de yer aldığı zengin bir menümüz var. Dilerseniz bu menüden seçerek bir menü oluşturabilir ve misafirlerinize servis edebiliriz. Bize ulaşmak ve fiyatlarımız hakkında bilgi almak için yanda bulunan formu doldurabilirsiniz.

İletişim

Savaş Bey

  • Adres: Orta Mah.Uzun Dere Cad. No:9 Göreme / Nevşehir

Şaziye Restaurant & Cafe Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!