Monza Düğün Salonu

E-posta Gönder

Monza Düğün Salonu

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

400-500

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Merkez, Nevşehir

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 400-500
  • Aksesuar kiralama var mı?: Hayır

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Hakkında

Merkezi bir mevkiinde Monza Düğün Salonu Nevşehir’de yer alıyor. Bu yüzden konuklarımızın rahatça bulabildiği düğün salonumuz, özel günlerinizi yüksek hizmet kalitesiyle gerçekleştiriyor. Profesyonel ve kaliteli bir ekiple bu günleri paylaşmak için bekliyoruz.

Yoğun olarak beyaz rengin kullanıldığı salonumuzda düğün, kına, toplantı, davet ve resepsiyon gibi birçok organizasyon yapılıyor. Vaat ettiğimiz şey, gecenin sonuna kadar eğlenmeniz ve sonunda da mutlu bir şekilde ayrılmanız. Kına geceniz de yakın çevrenizle doyasıya eğleniyorsunuz. Öyle bir gece ki hep ağlayıp hem gülüyorsunuz. Yemekli bir kına organizasyonu istemeniz takdirde lezzetli yemeklerimizi sizinle buluşturuyoruz. Damağınızda harika tatlar bırakıyor günün sonunda.

Düğün sektörüne girmeye karar verdiğimizde özel günlere en az sizin kadar değer vererek başladık. Zaten aksi olsa böyle bir sektördeki firma için oldukça samimiyetsiz bir davranış olurdu. İşimizi her geçen gün artan sevgimizle ve tutkuyla yapıyoruz.

Size bir organizasyon sorumlusu tahsis ederek kına esnasında karşılaşacağınız durumlarla sizin yerinize başka biri ilgileniyor. Eğer ortaya bir problem çıkarsa çözüyor ve size sadece kına gecenizde misafir rahatlığında eğlenmek kalıyor. Ayrıca size yol planı sunarak bir sonraki adımın ne olacağı konusunda kafa karışıklığınızı önlüyor.

Organizasyonunuz öncesinde sizi salonumuza davet ediyor ve bir görüşme sağlıyoruz. Bu esnada ihtiyaçlarınızı ve isteklerini dinliyoruz. Daha sonra farklı pencerelerden bakış açınızı değiştirmek amacıyla fikirlerimizi sunuyoruz. En sonunda da verdiğimiz kararları uygulama kısmı bize kalıyor. Planlama ve yönetme sürecini büyük bir profesyonellikle gerçekleştirdiğimiz de düğün gününüze misafir olarak geliyorsunuz.

Harika bir kına organizasyonu için Nevşehir Di Monza Düğün Salonu olarak, tüm özel günleriniz için hizmetinizdeyiz. Tek yapmanız gereken yandaki formu doldurup bizimle iletişime geçmek. Geri dönüşünüzü gördüğümüz an hemen sizi arıyoruz!

İletişim

Murat Ceylan

  • Adres: Emek Mah. Kayseri Cad. No:79/C

Monza Düğün Salonu Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!