Meridyen Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

750-1.000

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Merkez, Nevşehir

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 750-1.000
  • Aksesuar kiralama var mı?: Hayır

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına töreni, Kına süslemesi

Hakkında

Yıllardır Nevşehir Meridyen Düğün Salonu olarak profesyonel bir hizmet veriyoruz. Bu hizmeti ise güler yüz ile yapıyoruz. Karşılama hosteslerimizden servis personellerimize kadar herkes hizmet kalitesini her geçen gün artırarak sorumluluklarını gerçekleştiriyorlar.

Sünnet, nişan, kına, düğün gibi özel organizasyonlarınız için tercih edilen bir yer olabilmek adına iyi bir hizmet vermek için çalışıyoruz. Salona girdiğiniz anda ilk dikkatinizi çeken yüksek tavan oluyor. Bu sayede organizasyonunuzu asla bunalmadan ve sıkışıklık yaşamadan geçiriyorsunuz. Daha sonra dikkatinizi çekecek olan kırmızı renkli detaylar oluyor. Salonumuz ağırlıklı kırmızı olup, bu rengin aşkı yansıttığını düşünüyoruz. Bu yüzden kırmızı ve beyaz ağırlıklı bir konsept belirledik. Başınızı hafif yukarı kaldırdığınız da ise etrafında uzun led lambalar sarkan ve ortasında bir renkli avize görüyorsunuz. Nostaljik havayı modernize ederek size sunuyoruz. Dikkatinizi çeken bir diğer nokta ise geniş pistimiz. Rahat bir şekilde kına gecenizde dans ediyorsunuz. Kendi yaptığımız “Düğünümüze Hoşgeldiniz” tabelasını da hemen yerinde! Hafif sağa geldiğinizde karşıda tüm salona hâkim bir şekilde gelin-damat masasını görüyorsunuz. Masanın arkasında kırmızı kalpli bir panoyla konseptte uyum sağlıyoruz. Ya da farklı bir yerde sizi konumlandırıyoruz. Burada masanızdan yukarı baktığınız bulut desenlerini fark ediyorsunuz. Kırmızı renk ağırlıklı salonumuzda daha birçok ayrıntıyı da görüyorsunuz.

Salon olarak teknolojiyi ve trendleri yakından takip eden bir anlayışa sahibiz. Bu yüzden her sene kendimizi yenilemeye dikkat ediyoruz. Çünkü kendimizi geliştirmez, yenilemezsek size iyi bir hizmet vermemiş oluruz. Bu yüzden eğer Nevşehir kına salonları arayışında olan sizler için en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz. Bizimle iletişime geçmek istiyorsanız yandaki formu doldurmanız yeterli! Böylece hizmet içeriğimizden fiyatlandırmamıza kadar her konuda bilgi alabilir, merak ettiğiniz soruları sorabilirsiniz.

İletişim

Mükremin Bey

Şahin Bey

  • Adres: Sümer Mahallesi, Nevşehir - Aksaray Yolu 5 KM

Meridyen Düğün Salonu Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!