Mahall Concept Hotel

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

400-500

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Avanos, Nevşehir

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 30-50 TL
  • Kapasite 400-500
  • Aksesuar kiralama var mı?: Evet

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına müziği, Kına süslemesi, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına tepsisi, Dilek feneri, Kına töreni, Davul show

Hakkında

Kültürümüzü yansıtan en güzel organizasyonlardan biri olan kına ve bekârlığa veda partinizi eğlenceli bir şekilde kutlamaya hazırlanın.

Mahall Concept Hotel olarak hayallerinizi gerçeğe dönüştürüyoruz ve Nevşehir Avanos’ta hizmetinizdeyiz. Günlük olarak konaklama hizmeti veriyor ve misafirlerimizi kalitemizden ödün vermeyen hizmet anlayışımızla keyifli bir tatil geçirmelerini sağlıyoruz. Konaklama hizmetimizden farklı olarak özel organizasyonlara da ev sahipliği yapıyoruz.

Hayallerinizi gerçeğe nasıl mı dönüştürüyoruz?

-Kına geceniz için bizimle iletişime geçtiğiniz an itibariyle planlamalarımıza başlıyoruz. Nasıl bir konseptte kutlamak istediğinizi öğreniyor, organizasyonlardaki tecrübemizi sizinle paylaşıyoruz.

-Yemyeşil bir alan ve havuz başında keyifli bir gün geçirebileceksiniz. Davet alanımız açık alan ve oldukça geniştir. Bundan dolayı kalabalık organizasyon gerçekleştirmek isteyen çiftlerin de isteklerini en iyi şekilde gerçekleştirebiliyoruz.

-Kına konseptinizi belirledikten sonra davet alanına bunu en güzel şekilde yansıtıyoruz. Organizasyon firmalarıyla anlaşıyor, kına tahtı, kına süslemeleri, aksesuar ve dekorları temin ediyoruz.

-Oturma planını isteğinize uygun olarak hazırlıyor 8’er kişilik yuvarlak masaları misafirlerimizin rahatlığı için geniş aralıklarla yerleştiriyoruz. Alanımız oldukça geniş olduğundan dolayı kalabalık organizasyonlara da ev sahipliği yapabiliyoruz.

-Geniş repertuvara sahip özel organizasyonlarda tecrübeli müzisyen ve orkestrayla anlaşıyor hareketli şarkılar eşliğinde eğlenceli bir gün geçirmenizi sağlıyoruz. İsterseniz davul şov hizmetimiz de mevcuttur.

-Kına ve bekârlığa veda partilerinden farklı olarak otelimizde düğün, nişan, sünnet, mezuniyet kutlamaları, kurumsal etkinlik ve eğlencelerine de ev sahipliği yapabiliyoruz.

Mahall Concept Hotel özel günlerde çiftlere en iyi hizmeti verdiğimizi düşünüyoruz ve kısa sürede tercih edilen Nevşehir kına gecesi mekânları arasında biz de yer almayı başardık. Siz de bizim ev sahipliğimizde özel günlerinizi kutlamak istiyorsanız, sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

Hüseyin Altıntakan

  • Adres: Karaseki Mahallesi, 521. Sokak Kapadokya Caddesi No: 4-1, Avanos

Mahall Concept Hotel Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!