Kozaklı Grand Thermal Hotel

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

500-750

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Acıgöl, Nevşehir

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 500-750
  • Aksesuar kiralama var mı?: Hayır

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına töreni

Hakkında

Estetiğin konforla birleşimine şahit oldunuz, otel profesyonelliğinde hizmetin verildiği otelimiz, özenle tasarlandı.

Otelimizdeki termal su kontrolü hekim tarafından sağlanıyor. Bu yüzden çeşitli rahatsızlıklara sahip misafirlerimiz için de bir sağlık merkezi oluyoruz aynı zamanda. Otelimiz şehir merkezine 100 metre, Ankara’ya 260, Kırşehir’e 85 kilometredir. Nevşehir Havalimanı’na 80 kilometre, Kayseri Havalimanı’na ise 90 kilometre mesafede. 122 adet standart, 1 adet engelli, 2 adet kral dairesi, 24 adet corner süit ve toplam da 150 odaya sahibiz. 1 adet konferans ve 1 adet 500 kişilik kongre merkezi olmak üzere; 2 adet mescit ve sinema salonumuz bile var. Toplamda da 2 adet termal havuza sahibiz. 2 adet de yarı olimpik havuzumuz var. Aile banyolarımızla birlikte Türk hamamının keyfine varacağınız hijyenik alanlara sahibiz.

Osmanlı, Fransız ve İtalyan mutfağının en seçkin örneklerinin sunulduğu, 360 kişi kapasiteli Zümrüt Restaurant’ın özel yemekleri damak zevkinize oldukça hitap ediyor. Menülerimizin her biri ustalarımız tarafından özenle hazırlanıyor. Dilerseniz 24 kişilik Safir Alakart Restaurant’ımızı da özel yemek ve toplantılarınız için kullanabiliyorsunuz.

Sıradan organizasyonların dışına çıkmak istiyorsanız, doğru adrese denk geldiniz. 225 metre kare genişliğinde 150 kişilik çok amaçlı salonumuz, 35 ve 30 kişilik iki ayrı toplantı salonumuz mevcut. Ayrıca en büyük olan 600 metre kare genişliğinde 4,50 m yüksekliğinde tavana sahip olan sinema düzeninde 500, sınıf düzeninde 300, u masa düzeninde 150 kişilik organizasyon salonumuz var.

Hayalinizdeki kına bekarlığa veda organizasyonunuzu dilerseniz kına gecesi olarak dilerseniz de gelin hamamı gibi geleneksel bir davet vererek kutlayabilirsiniz. Otelimiz her ikisi içinde oldukça uygun.

Eğer, Kozaklı Grand Termal Hotel fiyatlarını merak ediyor ve hizmet içeriğimiz hakkında bilgi almak istiyorsanız yapmanız gereken yandaki formu doldurup bizimle iletişime geçmek...

İletişim

Cemal Bey

  • Adres: Ftr Hastanesi Karşısı Kaplıca Caddesi No: 136

Kozaklı Grand Thermal Hotel Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!