Elis Türk Hamamları

1

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

100-200

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Merkez, Nevşehir

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 30-50 TL
  • Kapasite 100-200
  • Aksesuar kiralama var mı?: Hayır

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Gelin hamamı

Hakkında

Bekarlığa vedanızı bir hamamda yapmak istemez miydiniz? E bir de geleneklerinize bağlıysanız harika olmaz mıydı?
Nevşehir’de hamamda bekarlığa veda konseptine uygun çalışıyoruz. Son derece hijyenik bir ortamda eğleniyorsunuz hem de yıkanıyorsunuz. İkisi bir arada nasıl oluyor? Çok da güzel oluyor. Düğün öncesi stres atmak ve kız kıza eğlencenin dibine vurmak isteyenlerdenseniz size güzel bir organizasyondan bahsediyoruz. Bu özel güne, özel bir hazırlanma şart. Yüz bakımı, el bakımı, masaj, kese seçenekleriyle sizler için hazırız. Ayrıca masaj seçeneğimizle de gevşeyebilir, hem bedenen hem ruhen kendinizi yenileyebilirsiniz.
Müziksiz bir hamam eğlencesi düşünülebilir mi? Dilerseniz bir çalgı ekibi ayarlayarak doyasıya eğleniyorsunuz. Ayrıca size özel olduğunu bildiğimizden dışarıdan misafir kabul etmiyoruz. Böylece sıkılmadan, çekinmeden gönlünüzce oynuyorsunuz. Sevdikleriniz ile bu sıcak ortamda vakit geçirebilir bu anları da fotoğraflayabilirsiniz.
İstediğiniz aksesuar ve yemekleri getirme de sizi özgür bırakıyoruz. Gönlünüzce eğlenmeniz için ne gerekiyorsa biz de sağlıyoruz. Ayrıca dışarıdan zenne/oryantal getirebilir; bekarlığa veda gününüzü daha da eğlenceli hale getirebilirsiniz.
Bu geleneksel ama bir o kadar da modern olan hamam kültürü için yandaki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bekarlığa vedanız farklı konseptlerle birleştirmek istiyorsanız gelin hamamı sizin için güzel bir alternatif olarak karşınıza çıkıyor. Nevşehir’deyseniz ve böyle bir plan aklınızda varsa iletişime geçin, konuşalım. Neler yapabileceğimize bakalım. Böylece rüya gibi çalgılı çengili bir bekarlığa veda gününüz olsun!

İletişim

Orhan Yilmaz

  • Adres: Belediye Cad. No:2 Göreme/Nevşehir

Elis Türk Hamamları Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!