Bahçe Sarıhan Kır Düğünü

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

500-750

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Merkez, Nevşehir

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 30-50 TL
  • Kapasite 500-750
  • Aksesuar kiralama var mı?: Evet

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına süslemesi, Kına takımı, Kına ekibi, Hint kınası, Davul show, Kına mumu, Kına tepsisi, Kına müziği, Kına töreni

Hakkında

Kültürümüzde düğün organizasyonları kadar kına gecelerinin de oldukça önemi vardır. Bahçe Sarıhan olarak bu özel günün değerini biliyor ve keyifli bir organizasyonla sizi buluşturuyoruz.

Doğanın merkezinde yer alan kır bahçemizde, açık alanda ferah bir organizasyon gerçekleştirebileceksiniz. Günlük olarak restoran işletmeciliği yapıyor misafirlerimize farklı bir lezzet deneyimi yaşatıyoruz. Bunun dışında yemyeşil kır alanımızı özel günlerini kutlamak isteyen misafir ve çiftlere tahsis ediyor, keyifli bir gün geçirme fırsatı tanıyoruz. Profesyonel ve kalabalık ekibimizle birlikte memnuniyetiniz için titizlikle özel gününüze hazırlanıyoruz. Nevşehir kına gecesi mekânları arasında yer alarak unutulmaz bir organizasyonla sizi buluşturuyoruz.

Kına gecesine hazırlanırken her ince ayrıntısına kadar düşünüyor ve uzun bir hazırlık dönemi geçiriyorsunuz. Biz de özel günlerin değerini bilen bir işletme olduğumuzdan dolayı dilediğiniz gibi bir gün geçirmenizi sağlıyoruz.

Sağladığımız hizmetler neler mi?

-Hayalini kurduğunu konsepti gerçeğe dönüştürüyoruz. Organizasyon firmalarından temin ettiğimiz aksesuar, dekor ve süslemeleri bindallı ve kaftanınıza uygun renk tonlarında tercih edebilir, böylece davet alanıyla bir bütün hâlinde görünebilirsiniz.

-Yorulduğunuz oturabileceğiniz ve konsept fotoğraflar çekilebileceğiniz kına tahtı kurulumu yapıyoruz. Tahtı bahçemizin en güzel konumuna sahne kenarına yerleştiriyoruz.

-Davet alanımız 2000 kişilik kapasiteli olduğundan dolayı kalabalık organizasyonlara da ev sahipliği yapabiliyoruz. 10’ar kişilik sandalye ve yuvarlak masaları geniş aralıklarla konumlandırıyor, herkesin rahat etmesini sağlıyoruz.

-Masaları ve sandalyeleri beyaz saten örtüsü ve giydirmesi ile hazırlıyor, üstünü renk renk tüllerle süslüyoruz. Masa üstüne şık şamdan ve canlı çiçekler yerleştirerek davet alanında bahar esintisi atmosferi kazandırıyoruz.

Nevşehir kına organizasyon mekânı arıyor ve siz de bizim ev sahipliğimizde özel gününüzü kutlamak sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayarak bize ulaşabilir, organizasyon detaylarımız ve fiyatlarımız hakkında bilgiye sahip olabilirsiniz.

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: Nevsehir Kayseri Yolu, 20km, 50400 Ürgüp/Nevşehir Merkez/Nevşehir

Bahçe Sarıhan Kır Düğünü Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!