Alatav Düğün Salonu & Restaurant

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

1.000-2.000

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Merkez, Nevşehir

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 1.000-2.000
  • Aksesuar kiralama var mı?: Hayır

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Hint kınası, Kına süslemesi, Semazen, Zenne / oryantal, Kına takımı, Kına ekibi, Davul show, Dilek feneri, Kına mumu, Kına tepsisi, Kına töreni, Kına müziği, Gelin hamamı

Hakkında

28 senedir Nevşehir’de hizmet veriyoruz. Organizasyonun büyüklüğüne göre 30 kişiye çıkan ekibimizle profesyonel bir şekilde çalışıyoruz. Yüzde yüz hijyen kurallarına uyan bir ortamda yapılan lezzetli yemekleri servis ediyoruz. 600 kişilik kapalı ve 900 kişilik açık alan olmak üzere 1500 kişilik bir kapasiteye sahibiz. Salonumuzda bir yılda 60-100 arası özel gün organizasyonu gerçekleştiriyoruz. Ayrıca 80-90 arabalık bir otopark kapasitesi de söz konusu.

Arkadaşlarınızla stres atacağınız hem de kına öncesi dinleneceğiniz gelin odası, çocuklu misafirlerinize özel emzirme odası ve hizmet alacığınız bir büfemiz var. Ek olarak son derece hijyenik tuvaletlerimiz 500 kişilik bir mescid ve çocuk oyun alanımız söz konusu.

Alatav Kır Düğün salonu olarak 10 dönümlük bir arsa üzerinde yeşillikler içindeyiz. Bizim için kınanızın kaliteli ve güzel olması çok önemli. Çünkü bir daha gerçekleşmeyecek. İstekleriniz bu noktada çok önemli. Bu yüzden giydirme olarak kırmızı, mor, lila, beyaz gibi birçok renk seçeneğine sahipsiniz.

En az 4-5 kişilik bir orkestra ile aynı zamanda müziğe doyuyorsunuz. Gün boyu dans eden misafirlerinizi etrafınızda görmeye şimdiden alışın. Ayrıca kamera hizmetimiz ile birlikte kınanız da başından sonuna kadar çekim yapılıyor ve böylece size özel bir hatıra kalıyor.

Eğer Bursa düğün salonları arayışındaysanız yandaki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. İstediğiniz soruları sorabilir, böylece birlikte güzel anılara yolculuk edebiliriz!

İletişim

Ömer Özkürkçü

Mehmet Özkürkçü

  • Adres: Karağandere Mah. İstiklal Cad. No:97Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!