Yacht Classic Hotel

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

200-300

Kapasite

50-100 TL

Min. Fiyat

Fethiye, Muğla

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50-100 TL
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 80-100 TL
  • Kapasite 200-300
  • Aksesuar Kiralama

Hakkında

Fethiye’nin merkezinde, denize sıfır konumumuz, şık dekorasyonumuz ve cana yakın ekibimizle kına gecenize ev sahipliği yağmaya gönüllüyüz. Bu eşsiz atmosferde harika bir gün yaşamak istiyorsanız Yacht Classic Hotel Fethiye ekibinin tecrübeli ellerine kendinizi bırakabilirsiniz.

Neler mi yapıyoruz?

Geniş ve ferah ağırlama kapasitemiz ve kendinizi evinizdeymiş gibi rahat hissedeceğiniz ortamımızda sizleri ağırlıyoruz. Deneyimli personelimizle memnuniyetiniz için çalışıyoruz. Kına gecenizi planlarken her aşamada sizin fikrinizi alıyor, masa ve sandalyelerimizi de istediğiniz renk ve şekilde süslüyoruz.

Kına gecenizde yemek servimiz var mı?

Tecrübeli aşçılarımızın hazırladığı lezzetleri deneyimli servis elemanlarımızla misafirlerinize sunuyoruz. Tamamen doğal malzemeler kullanarak hazırladığımız menülerimizde değişiklik yapabilir, dilerseniz menü tadımı gerçekleştirebilirsiniz. Kına gecemde yemek servisi olmasın derseniz ise kuru yemiş ve içecek ikramlarımızla misafirlerinizi ağırlıyoruz.
Ek hizmetlerimiz;

Mekânımızda meşhur kına gecesi adetlerini yerine getirebilmeniz için ortaklık kurduğumuz organizasyon firmamız aracılığıyla size özel bindallı, hint kınası, kına mumu, kına tepsisi, semazen, davul şov, kına ekibi gibi ek hizmetler sunabiliyoruz. Ayrıca kendinizi prensesler gibi hissedeceğiniz kına tahtınızı mekânımızın baş köşesine yerleştiriyoruz. Muğla’da düğün mekânları arasında fark yaratacak özelliklerimizle, size ev sahipliği yapmak için şimdiden sabırsızlanıyoruz.

Işık ve sahne sistemi;

Standartların üstünde sahne ve ses sistemi sunuyoruz. Ayrıca geniş olarak bıraktığımız pist alanımızda özgürce dans etmenin keyfini yaşayacaksınız. İsterseniz ilk dansınızdan başlayarak gecenin ilerleyen saatlerine kadar çalacak tüm müziklerinize beraber karar verebiliriz.

Otelimizde düğün, nişan, sünnet, balo, mezuniyet, açılış, kurumsal etkinlik ve kokteyl gibi etkinlikler düzenleyebiliyor, bu organizasyonlarınızda yanınızda olmaktan mutluluk duyuyoruz.
Sağladığımız olanaklar bunlarla sınırlı değil. Diğer hizmetlerimiz hakkında bilgi almak ve Yacht Classic Hotel fiyatlarımızı öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: Fevzi Çakmak Cad. No:24 48300 Fethiye TÜRKİYE

Yacht Classic Hotel Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!