Tonoz Beach Hotel

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

50-100

Kapasite

50-100 TL

Min. Fiyat

Fethiye, Muğla

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50-100 TL
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 50-80 TL
  • Kapasite 50-100
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına müziği, Kına süslemesi

Hakkında

Sıradan günlük hayattan uzaklaşabileceğiniz Tonoz Beach Hotel Ölüdeniz’de faaliyet gösteriyor. Konumu ile adeta cennetten bir köşede tatil vaat eden otel özel davetlerinize de ev sahipliği yapıyor. Bekarlığa veda partilerinizi tatile çevirebileceğiniz atmosferiyle, sahilde eğlenceli partiler için ve plaj düğünü seçenekleri ile sizi bekliyor…

Havuz başında tasarlayabileceğiniz davetlerde konuklarınızı ağırlarken oldukça özenli davranıyoruz! Nasıl mı? İsteklerinizi öğrendiğimiz görüşmeler düzenliyoruz ve özel partileriniz ya da tatiller için planlama yapıyoruz. Yaptığımız planlamalar sayesinde eksiksiz bir şekilde hayallerinizdeki detayları gerçekleştiriyoruz. Elbette profesyonel ekibimizin düzenli ve disiplinli çalışma sistemi de bu konuda oldukça etkili oluyor.

Tonoz Beach Hotel Fethiye’de hazırlık sürecimiz nasıl mı oluyor?

İlk olarak tatilinizi planlıyoruz. Konaklama imkânlarından yararlanabilmeniz için rezervasyonlarınızı yapıyoruz. Davetli sayınıza göre; 2 kişilik, 3 kişilik veya aile odalarımızdan istediklerinizi tercih edebiliyorsunuz.

İkinci olarak: Tatil süresince günleriniz için aktivite, yemek veya partinizi belirliyoruz. Otel içi ve otel dışı aktiviteler tercih etmek sizin kararınıza kalıyor. İsterseniz geceleri otelimizde canlı müzik ve eğlenceyi, gün içerisinde aktivitelerimizden kendinize uygun olanı ve havuz başında dinlenmeyi tercih edebilirsiniz. İsterseniz de otel dışı eğlencelerden; safari, doğa gezisi, yamaç paraşütü gibi etkinlikleri deneyimleyebilirsiniz. Otelimizin bulunduğu bölge neredeyse her etkinlik için elverişli!

Son olarak sıra parti planlamasına geliyor! Belirlenen tarihte konseptiniz hazırlanıyor. Masa ve sandalyeler şık bir şekilde hazırlanıyor ve süsleniyor. Havuz başında düzenleyeceğimiz bekarlığa veda partinizde geleneksel esintiler veya sade bir kına merasimine de yer verebilirsiniz. Davet menüleri ve birbirinden farklı lezzetlerin sunumu ve karşılama töreni ile başlayan geceniz bolca eğlenceyle devam ediyor. Müzik ziyafeti ve doğanın huzuru ile konuklarınızı ağırlıyoruz…

Siz de bütün imkânları ile otelimizi tercih ediyorsanız; sayfanın üst kısmındaki formu eksiksiz bir şekilde doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz. Bu sayede Tonoz Beach Hotel fiyatları ile teklifler alabilecek bütçenize uygun bir tatil ve bekarlığa veda partisi planlayabileceksiniz.

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: Çarşı Cad. No: 3 Ölüdeniz- Fethiye/ Muğla

Tonoz Beach Hotel Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!