Tolay Hotel

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

100-200

Kapasite

50-100 TL

Min. Fiyat

Fethiye, Muğla

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50-100 TL
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 50-80 TL
  • Kapasite 100-200
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına müziği, Kına töreni

Hakkında

Tolay Hotel olarak 1992 yılından beri otelcilik sektöründe hizmet veriyoruz. Eşsiz mimariye sahip bir binada davetlileri ağırlamaya başladık ve 2009 yılında yenilendik. Bizi tercih eden misafirlerimize daha iyi hizmet verebilmek adına binamızın dışında hizmetlerimizi de genişlettik. Özel günlerde de davetlileri ağırlamaya başladık. Düğün, nişan, kına, söz ve kurumsal etkinlikler için kapımızı açıyoruz. Siz de modern ve şık bir kına töreni hayal ediyorsanız bizi tercih edebilirsiniz.

Unutulmayacak bir kına seremonisi için Tolay Hotel Fethiye’de sağladığımız hizmetler neler?

Yemekli kına törenleri için gecenizi ziyafete dönüştürmek için birçok yemek listesi alternatifi sunuyoruz. Türk ve dünya mutfağının lezzetlerini içeren menülerden dilediğiniz yemeği tercih edebiliyorsunuz. Yemeksiz bir davet istiyorsanız da çeşitli atıştırmalıklar sunabilir, meşrubat ya da içki servisi yapabiliriz. Tamamen özel günlerde sunduğumuz hizmetlerin içeriğini size bırakıyor, nasıl bir gece planlamak istiyorsanız iletişim kurmanız için bekliyoruz.

Dekorasyona çok önem veriyoruz. Özenle tasarlanan otelimizde gerçekleştirdiğimiz düğünler için masa ve sandalye giydirmeleri, farklı çiçek aranjmanları, sunum tabakları kullanıyoruz. Dekor ve aksesuarlara da tabii ki beraber karar veriyoruz. Kına gecelerinin en önemli detayı olan kına tahtını ise çözüm ortaklarımız aracılığıyla mekânımıza konumlandırıyoruz. Dilerseniz dışarıdan organizasyon firması da getirebilir, gecenizi dilediğiniz gibi planlayabilirsiniz.

Eğer Fethiye kına mekânları arasında seçim yapacaksanız Tolay Otel’i seçmeniz için birçok neden var. En önemlisi kına ile ilgili tüm süreci yöneten bir organizasyon ekibine sahibiz. Hakkımızda daha fazla bilgiye sahip olmak ve organizasyon sorumlumuz Tolga Bey’in keyifli sohbetiyle gecenizi düzenlemek isterseniz sayfanın üst kısmında yer alan Tolay Hotel iletişim formunu doldurabilirsiniz.

Unutulmayacak anlara şahitlik edecek otelimiz sizi ve davetlileri bekliyor. Ücretsiz fiyat teklifi alarak bizden randevu alabilirsiniz. Sadece bir form kadar uzağınızdayız.

İletişim

Tolga Bey

  • Adres: Kayakoyu Yolu Uzeri Hisaronu, 48300 Fethiye/Muğla

Tolay Hotel Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!