Tokgöz Hotel

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

50-100

Kapasite

50-100 TL

Min. Fiyat

Fethiye, Muğla

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50-100 TL
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 50-80 TL
  • Kapasite 50-100
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Gelin hamamı, Kına müziği, Kına süslemesi

Hakkında

Tokgöz Otel olarak uzun yıllardır turizm otelcilik sektöründe faaliyet gösteriyoruz. Otelimizde hizmet kalitesi açısından standartlarımız var ve bunlara göre hareket ediyoruz. Otel olarak verdiğimiz hizmetlerden bahsetmemize gerek yok, zaten bizi tercih eden ve konaklama hizmetlerimizden faydalanan misafirlerimiz memnuniyetlerini bize bildiriyorlar. Bu yazıda ise daha ziyade organizasyon yönümüz ile ilgili konulardan bahsetmek istiyoruz.

Tokgöz Otel Fethiye’de, hem açık havada hem de kapalı alanda özel gün ve geceler için organizasyonlar düzenleyebiliyoruz. Nikâh töreni ve nikâh sonrası eğlencesi, kına gecesi ve bekârlığa partisi gibi butik organizasyonlara ev sahipliği yapabiliyoruz.

Kına geceleri geleneklerimizden gelen ve çok uzun yıllardır vazgeçmeden yerine getirdiğimiz bir ritüel. Bazıları için evde aile arasında, bazıları için ise mekânda kalabalık bir grup ile kutlanılacak bir gün. Sizin tercihiniz ikinci şık ise kına gecenizi düzenlemekten mutluluk duyarız. Bir kına töreni için gerekebilecek ve ihtiyaç duyabileceğiniz her detayı en ince ayrıntısına kadar hazırlayabilecek kişiler kına organizasyoncularıdır. Dilerseniz işi uzmanına bırakıp profesyonel bir yardım alabilirsiniz. Gelecek olan firma ile tam bir uyum ve iş birliği içerisinde çalışarak her şeyin yolunda ilerlemesi için elimizden geleni yapacağımızdan emin olabilirsiniz.

Otelimizin bir de Türk hamamı var ve dilerseniz gelin hamamı organizasyonu düzenleyerek hem geleneksel hem de bol eğlenceli bir gün geçirebilirsiniz.

Eğer yemekli bir organizasyon yapmayı düşünüyorsanız bunu size şiddetle tavsiye ederiz. Zira yemeklerimize ve tüm ikramlarımıza oldukça güveniyoruz. Çünkü bunları usta aşçımız ve deneyimli mutfak ekibimiz özenle hazırlıyor. Kaliteli ürünler ve doğal malzemeler kullanarak hem lezzetinden hem de sağlıklı olmalarından ödün vermiyoruz.

Tokgöz Hotel Ölüdeniz‘de sizi bekliyor. İletişime geçmek için sayfadaki formu doldurup “Fiyat teklifi al!” butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: Belcekız Cad. No:47/1, 48340 Fethiye/Muğla

Tokgöz Hotel Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!