Sultans Aqua City

E-posta Gönder

1 yorum

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

500-750

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Fethiye, Muğla

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 30-50 TL
  • Kapasite 500-750
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına müziği, Kına süslemesi

Hakkında

Çok uzun yıllardır faaliyette olan tesisimiz Sultans Aqua City olarak hizmetinizdeyiz. Tamamen eğlence ile eğlenmeye yönelik bir işletmeyiz ve çok sayıda hizmeti bir arada barındırıyoruz. Sahip olduğumuz havuzlar, çim alanlar ve kaydıraklar ile yaz aylarında bir su parkı olarak da hizmetinizdeyiz. Bunun haricinde özel gün ve gecelerinizi kutlayabileceğiniz, sevdikleriniz ile birlikte doya sıya eğlenebileceğiniz bir davet alanıyız da aynı zamanda. Güler yüzlü ve işinin uzmanı profesyonellerden oluşan ekibimiz ile birlikte bu denli yoğun tempoda bıkmadan ve sıkılmadan çalışıyoruz çünkü işimizi seviyoruz.

Mekânımızda düğün, kına gecesi ve nişan töreni gibi hayatınızın en önemli günlerini kutlayabileceğiniz harika alanlarımız var. İster açık alanda ister kapalı alanda yılın 356 günü hizmet veriyoruz. Yaz ve ilkbaharda aylarında kalabalık bir havuz başı etkinliği planlayabilirsiniz örneğin. Ancak kapalı alan tercih edenlerdenseniz 500 kişiye kadar konuğunuzu ağırlayabileceğimiz şık bir salonumuz da var. Eğer kına geceniz için tematik bir eğlence istiyorsanız bizimle önceden irtibat kurmalısınız. Her şeyin yolunda gitmesi için önceden planlama yapıyoruz ki kına geceniz tıpkı istediğiniz gibi ve kusursuz olsun. Kına töreni ile alâkalı tüm detayları büyük bir titizlik ile sizin için hazır hale getiririz.

Kına gecenizde davetlilerinizi mutlu etmek istiyorsanız onlara yemekli bir organizasyon düzenleyebilirsiniz. Usta aşçılarımız ve deneyimli mutfak ekibimizin hazırladığı muhteşem yemeklerden en azından bir kez olsun tatmanızı tavsiye ederiz. Yemekli paketimizin içeriğinde ise şunlar var; çorba, ordövr ve peynir tabağı, ara sıcaklar, ana yemekler, salata, meyve, tatlı ve içecekler yer alıyor. Yemeksiz pakette ise; pasta, meşrubat ve çerez ikramında bulunuyoruz.

Sultans Aqua City Fethiye/Muğla’da bulunuyor ve özel gününüzde sizi burada ağırlamak için sabırsızlanıyor. Bize ulaşmak ve fiyat teklifi almak için yandaki formu hemen doldurun.

İletişim

Mümtaz Karadayı

  • Adres: Fethiye Çalış Plajı, Fethiye / Muğla

Sultans Aqua City Yol Haritası

1 yorum

4.3

Kalite

Personel

İletişim


N&Y

Nilay & Yavuz

Düğün Tarihi: 09.08.2020

Masaların düzeni ve ikram servisi gayet güzeldi, önceden yüz defa tembihlememe rağmen bayanlara özel kına gecemiz bitmeden içeri erkek personelin girmiş olduğunu görmek oldukça üzücüydü. Ha bir de öncesinde gününüzü ayırdık deyip iletişim kopukluğu nedeniyle sözleşme işlerini son gün yapmadığımızı... devamı 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!