Şat Restaurant & Beach Club

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

400-500

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Fethiye, Muğla

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 30-50 TL
  • Kapasite 400-500
  • Aksesuar Kiralama

Hakkında

Geleneksel tercihlerin dışına çıkıp tamamen size özel bir kına gecesi tasarlamak ister misiniz?


Cevabınız “Evet” ise Şat Restaurant & Beach Club Fethiye’de sizleri bekliyor. Denizin ortasında, doğanın içinde özel bir atmosfer ve şık bir gece düzenliyoruz. Her davet ve resepsiyonunuz için farklı konseptlerde planlamalar yapıyoruz. Gecenizin tasarlanması için organizasyon sorumlumuz size rehberlik ediyor.


Kına gecesi organizasyonlarınız için hayal ettiğiniz her konsepti yaratabiliyoruz. Geleneksel ile moderni birleştirerek özel konseptler de tasarlıyoruz. Kına merasimlerinizi düzenleme şansınız da olan kır bahçemizde kına köşesi tasarlayabiliyoruz.


Konsept seçeneklerimizden olan Hint, prenses ve modern konseptler ile hem renk hem de organizasyon akışınızı düzenliyoruz.


Davetlileriniz için de şık davet masaları tasarlıyoruz. Beyaz örtüler ile düzenlediğimiz yuvarlak masalarınızı kütük suplalar ve jüt runnerlar ile süslüyoruz. Zarif bir düzen sağlamak için kokteyl tarzı bir düzenleme de yapabiliyoruz.


Bekarlığa veda partisine ne dersiniz?


Üstelik kına gecesi organizasyonlarınızı sahilde bekarlığa veda partisine dönüştürebiliriz! Ya da mavi ışıklar ile aydınlatılmış iskelemizde şık bir akşam yemeği düzenleyebiliriz. Yine plaj eğlencesi ve kokteyl partiler ile sonlanan bir gece için düzenlemelerimizi de yapabiliriz.


Davetlerinizde konuklarınıza sunmak isteyeceğiniz lezzetler konusunda da görüşmeler düzenliyoruz. Aldığımız kararlar doğrultusunda Şat Restaurant menülerinizi hazırlıyor. Şık sunumlar ile de konuklarınıza sunuyoruz. Gece boyunca kesintisiz eğlence ve müzik ziyafeti de müzisyenlerimizin geniş repertuarları ile sağlanıyor…


Hayal ettiğiniz her davet ve organizasyon için Şat Restaurant Beach Club Fethiye’de büyülü bir ortam yaratıyor. Doğanın sundukları ile gecenizi kusursuz kılıyoruz…


Siz de hayallerinizin ötesinde bir gece için Şat Restaurant & Beach Club ile iletişime geçebilirsiniz. Yapmanız gereken ise sayfa üzerindeki ücretsiz teklif butonuna tıklayarak iletişim formumuzu doldurmak…

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: Foça Mah. 1030 Sok. No: 190 Fethiye/ Muğla

Şat Restaurant & Beach Club Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!