Şahin Tepesi Restaurant

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

300-400

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Marmaris, Muğla

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 300-400
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Hakkında

20 yıldan fazla süredir faaliyette olan Şahin Tepesi Restaurant Marmaris’te konuklarını ağırlıyor. Ayrıca söz, nişan, kına gecesi, nikah sonrası yemek ve düğün organizasyonlarınıza da ev sahipliği yapıyor…


Her detayın tasarlandığı bir gece hayal ettiğinizi biliyoruz. Özellikle de kına gecesi organizasyonlarda gelin hanımların özel konsept istekleri oluyor. Bu yüzden uzman kadromuz ve organizasyon sorumlumuz istekleriniz dahilinde hazırlıklar yapıyor.


Hazırlıklara başlamamız için ise organizasyon sorumlumuz ile yaptığınız görüşmeler planlama ve çalışmalarımız konusunda önemli oluyor. Görüşmelerde; tercih ettiğiniz konseptin en ince ayrıntısına kadar görüşüyoruz. Ayrıca davetli sayınıza göre restoranımızın bahçesini ya da kapalı alanını tercih ediyoruz. Yaz ve bahar aylarında hizmetinizde olan bahçemizde çim alanda, doğanın içinde huzurlu bir atmosfer sizleri bekliyor. Her mevsimde tercih edebildiğiniz restoranımızın iç kısmında ise sıcak ve samimi bir aile ortamı düzenliyoruz.


Kına merasiminiz için de ilk olarak kına köşenizi tasarlıyoruz. Kendinizi prenses gibi hissedeceğiniz kına tahtı ve cibinliği aynı renkte olacak şekilde hazırlanıyor. Nedime minderleri, kına sehpası ve kına tepsisi de bir örnek olarak tercih ediliyor. Şık aksesuarlar ve modern bir dekorasyon sayesinde; geleneksel tarz ile modern tarzlar harmanlanıyor.


Fotoğraf çekim alanları, farklı kına tahtları ve alternatifler için de organizasyon firmaları ile anlaşmalar sağlayarak geceniz tasarlanıyor. Davetlileriniz için de şık ziyafet masaları hazırlamayı unutmuyoruz…


Tabii ki Şahin Tepesi Restaurant menülerinden de tercih edebileceğiniz ziyafet menülerinizi hazırlıyoruz. Kına resitalleriniz için ikram menüler oluşturduğumuz gibi yemekli ziyafetler de tercih edebilirsiniz.


Gece boyunca kesintisiz eğlence ve müzik ziyafeti ile sizleri bekliyoruz…


Özel davetleriniz için Şahin Tepesi Restaurant ile iletişime geçebilirsiniz. Yapmanız gereken ise sayfa üzerindeki ücretsiz tekli butonuna tıklayarak iletişim formunu doldurmak.

İletişim

Mehmet Bey

  • Adres: Yunus Nadi Cad. Merkez Mah. Çavdar Boynu Sok. Armutalan- Marmaris/ Muğla

Şahin Tepesi Restaurant Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!