Moneba Suite Hotel

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

100-200

Kapasite

50-100 TL

Min. Fiyat

Fethiye, Muğla

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50-100 TL
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 50-80 TL
  • Kapasite 100-200
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına süslemesi

Hakkında

Bekarlığa veda partisi veya kına gecesi organizasyonu gerçekleştirmek isterseniz, Moneba Suite Hotel 2009 yılından beri faaliyet gösteriyor.

Şık bir gece tasarlamak isterseniz bu konuda profesyonel ekibimi yanınızda oluyor. Organizasyon sorumlumuz görüşmeler düzenliyor ve planlamalarınızı yaparak davetlerinizi eksiksiz bir şekilde düzenliyor. İstekleriniz dahilinde detaylı çalışmalar yapıyoruz. Her anınızı özel kılıyor ve hayallerinizi gerçekleştirmek için hazırlıklara başlıyoruz.

İlk olarak davetleriniz için çim alanımızda düzenlemeler yapıyoruz. Davetli sayınıza göre oluşturduğumuz masa düzeni ile konuklarınız için şık bir alan tasarlıyoruz. Davet alanında geniş ve ferah bir alan olan bahçemizde dans pisti ve sahne de kuruyoruz.

Moneba Suite Hotel Fethiye’de kına ve bekarlığa vedalarınız için yaptıklarımızdan da bahsetmek isteriz!

Kına gecesi davetleriniz için organizasyon firmaları ile ortak bir çalışma yürütüyoruz. Bu sayede konsept çalışmaları yaparak kına ritüelleriniz için kına köşesi dekore ediyoruz. Kına tahtı ve cibinlik ile süslenmiş bir alan tercih ederseniz; farklı konseptler için renkli süslemeler yapabilir ve bahçemizde aydınlatmalar ile özel bir atmosfer yaratıyoruz.

Bekarlığa veda partisi ise tercihiniz dostlarınız ile bir tatil organizasyonuna dönüştürebilirsiniz. Tatil sürenizi ve partinizi de kendiniz belirleyebilirsiniz. Şık bir partinin yanı sıra otel içi ve otel dışı aktiviteler ile bolca eğlence de sizi bekliyor. Yoga, doğa yürüyüşleri, masa oyunları, havuz ve denizde güneş banyosu gibi aktiviteler pek çok alternatiften bazıları…

Eşsiz tatlar ile davet menülerimizi de hazırlıyoruz! Eko çiftlikten elde edilen organik malzemeler ile menülerinizi hazırlayabiliyoruz. Organik tavuk, sebze ve meyveler ile mevsiminde tatları konuklarınızın beğenisine sunuyoruz.

Tatil ve konaklamalar için de otelimizde apart odada konaklama imkânı sağlıyoruz. Ayrıca süit odalarımızı tercih edebilir, aile, junior ve süitlerimizin rezervasyonunu yaptırabilirsiniz!

Bütün hizmetlerden yaralanmak için ise sayfanın üst kısmında yer alan Moneba Suite Hotel iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurmalısınız. “Ücretsiz teklif al” butonu ile Fethiye kına salonları arasında fark yaratan otelimizden fiyat teklifleri de alabilirsiniz.

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: Ovacık Mah. Ölüdeniz Fethiye/ Muğla

Moneba Suite Hotel Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!