Marmaris Belediyesi Çok Amaçlı Salon

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

400-500

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Marmaris, Muğla

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 400-500
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına müziği, Kına süslemesi

Hakkında

Tüm konseptlere uyum sağlayan yapımız ile uygun fiyatlı kına gecesi mekanı arayışında olanlar için öne çıkıyoruz. Kına gecenizi güler yüzlü hizmetle birleştirerek sunuyoruz. Sınırsız imkanlarımız ve kalitemizle birlikte hizmetinizdeyiz. Konuklarımızı memnun etmek için her anınıza kusursuzluğu işlemek için çalışıyoruz. Tecrübelerimizi hayallerinize ulaştırmak için kullanıyoruz ve kendimizi her geçen geliştiriyoruz. Marmaris Belediyesi Çok Amaçlı Salon‘a siz değerli gelin adaylarımız bekliyor, bütçe dostu ve şık bir kına gecesi organize ediyoruz.


Öncelikle Marmaris’in en büyük salonlarından biri olarak faaliyet gösteriyoruz. 1000 kişilik çok amaçlı kapalı balo salonumuzda kına organizasyonlarınızı yapabiliyoruz. Kişi sayınıza göre masa ve sandalyelerimizi yerleştiriyoruz; istediğiniz konsepte mekân giydirme ve süsleme yapabiliyoruz.


Kına geceniz için gerekli olan tüm aksesuarların teminini anlaşmalı olduğumuz çözüm ortaklarımız aracılığıyla sağlıyoruz. Kına tahtınızın süslemesini de özenle olarak yapıyor ve salonumuzda sizin için özel bir alan yaratıyoruz.


Yemekli organizasyon tercihleriniz için zaman ve mekân fark etmeksizin zengin ve çok çeşitli menülerimizle hizmet veriyoruz. Üstelik profesyonel mutfak ve salon ekibimizle, son moda ekipmanlarımızla konuklarınıza sunumlarımızı yapıyoruz.


Giriş yolunuzu özenle süslüyoruz. Çiçeklerle süslediğimiz bu yolu misafirleriniz çok beğenecek. Ayrıca yine girişte çiftlerimizin kına gecenizin tarihinin ve isimizin olduğu bir hoş geldiniz panosu da bulunuyor. Kına tahtınızı sizin için özenle hazırlıyoruz. Mutlu bir geleceğe adım atacağınız gün öncesinde en özel anları yaşayacağınız tahtınızı bütün konuklarınızın sizi görebileceği şekilde konumlandırıyoruz.


Sizin için son teknoloji ile üretilmiş ses ve ışık sistemi kuruyoruz. Geniş sahnemizde canlı müzik eşliğinde en sevdiğiniz şarkıları söyleyebilir, günün sonunda çılgınlar gibi dans edebilirsiniz.


Bu en değerli anları birlikte planlayalım istiyoruz. Marmaris Belediyesi Çok Amaçlı Salonu ile iletişime geçmek için ücretsiz teklif al butonuna tıklamanız yeterli.

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: 48700 Marmaris

Marmaris Belediyesi Çok Amaçlı Salon Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!