Liberty Hotels Lykıa

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

200-300

Kapasite

50-100 TL

Min. Fiyat

Fethiye, Muğla

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50-100 TL
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 80-100 TL
  • Kapasite 200-300
  • Aksesuar Kiralama

Hakkında

Likya uygarlığından beri tatil bölgesi olarak kullanılan koyumuzda, konforlu konaklama hizmetimizin dışında gerçekleştirdiğimiz kına ve bekarlığa veda organizasyonlarımızla da fark yaratıyoruz. Liberty Hotels Lykia Fethiye Ölüdeniz olarak, bu özel gününüzün unutulmaz olmasını sağlıyoruz ve sizi ayrıcalıklar dünyamızı keşfetmek için otelimize davet ediyoruz.

Muhteşem gün batımı eşliğindeki kına ve bekarlığa veda organizasyonlarınız için size farklı mekân alternatifleri sunuyoruz. Davetlerinizi isterseniz sahilimizde veya sonsuzluk havuzumuzda isterseniz iskelemizde gerçekleştirebilirsiniz. Bu konuda tercihi tamamen size bırakıyor, seçtiğiniz alanımızda hayallerinize yakışacak şekilde süslemeler yapabiliyoruz.

Kına gecenizde yemek servisimiz var mı?

Türk ve Dünya lezzetlerini harmanlayarak, tadına doyulamayacak yemek menüleri hazırlıyoruz. Menü içeriğinin tamamına siz karar veriyorsunuz; dilerseniz standart menülerimizden de yararlanabilirsiniz. Aynı zamanda kına gecenizden önce gelip menü tadımlarını gerçekleştirebilir, beğenmediğiniz yemekleri menünüzden çıkarabilirsiniz.

Ses ve sahne olanağı sağlıyor muyuz?

Otelimizde gerekli tüm donanıma sahip ses ve ışık sistemlerimiz bulunuyor. Talep etmeniz durumunda profesyonel müzik gruplarının canlı performanslarına da yer verebiliyoruz. Kına gecenizde çalacak müzik listenizi hazırlarken istek ve beklentilerinizi göz önünde bulunduruyor, kötü sürprizlere yer vermemek için önlemler alarak planlama yapıyoruz. Geniş ve her açıdan görülebilir sahnemizde, anlaştığınız bir ekiple dans koreografisi hazırlayabilir, kına gecenizi daha da renkli hale getirebilirsiniz.

Kına ve bekarlığa veda organizasyonları dışında, başka organizasyonlar da yapıyor muyuz?

Otelimizde düğün, nişan, açılış, kurumsal etkinlik, mezuniyet töreni gibi etkinlikleriniz için de hizmet verebiliyoruz. Açık alanımızı organizasyonlarınıza özel hazırlıyor, kusursuz bir gün geçirebilmeniz için var gücümüzle çalışıyoruz.

Akıllarda kalacak bir etkinlik için size sunduğumuz olanaklar bunlarla sınırlı değil. Eğer daha fazla bilgi almak ve Liberty Hotels Lykia fiyatlarımızı öğrenmek istiyorsanız hemen hızlı iletişim formunu eksiksiz doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: Faralya Mah. Kıdrak Sokak 6 48330 Ölüdeniz / TÜRKIY

Liberty Hotels Lykıa Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!