Kalimera Rum Meyhanesi

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

100-200

Kapasite

50-100 TL

Min. Fiyat

Marmaris, Muğla

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50-100 TL
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 80-100 TL
  • Kapasite 100-200
  • Aksesuar Kiralama

Hakkında

Muğla’nın Marmaris ilçesinde keyifli bir gecede dostlarınız ile birlikte eğlenmek ister misiniz?


Evet dediğinizi duyar gibiyiz! Öyleyse şık bir sahil meyhanesi olan Kalimera Rum Meyhanesi Marmaris’te nezih bir organizasyon için sizi bekliyor!


Sunduğu yüksek kalite standartlarında hizmetler, özel tatlar ve zarif dekorasyonu ile beğeninizi kazanan meyhanemizde davetlerinizi düzeliyoruz. Her davetiniz için özel konseptler yaratmaya özen gösterirken daima güler yüzlü hizmet sunuyoruz. Konuklarınızın memnuniyetini önemsiyor, hep birlikte bir aile olmayı hedefliyoruz...


Hayatına yön verecek adımı atan çiftlerimiz için bekarlığa veda partisi de tasarlıyoruz. Mavi beyaz tasarlanmış mekanımızda bolca eğlence için hazırlıkları başlatıyoruz. İlk olarak davet sayınıza göre masa düzeni oluşturuyoruz. Gelin adaylarımızın bekarlığa vedaları için istekleri dahilinde süslemeler yapıyoruz. Süslemeler kimi zaman fotoğraflarda renkli görüntüler oluşturacak alternatifler olurken kimi zaman da zarif detaylar ve masa süslemeleri oluyor. Damat adaylarımız ise sade bir masa düzeni tercih ediyor. Ziyafetleriniz için masalarınıza servis takımları ve kadehler de yerleştiriyoruz.


Mekân süslemeleri ve masa düzeni hazırlandıktan sonra sıra eşsiz tatların hazırlanmasına geliyor! Kalimera Rum Meyhanesi menülerinden; deniz mahsulleri ve balık seçenekleri başta olmak üzere birçok farklı tercih yapabiliyorsunuz. Oluşturulan standart menüleri; alkollü ve alkolsüz menüler olarak da konuklarınızın beğenisine sunuyoruz. Son karar verecek olan sizin için en taze, günlük hazırlanmış sıcak ve soğuk mezeler, meyve ve tatlı ikramları ile de davetleriniz taçlandırıyoruz.


Gece boyunca kesintisiz eğlence ve müzik ziyafeti de meyhanemizin olmazsa olmazlar arasında yer alıyor...


Eğer siz de Kalimera Rum Meyhanesinde bekarlığa veda, doğum günü ve parti organizasyonları düzenlemek istiyorsanız sayfa üzerindeki ücretsiz teklif butona tıklayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bu sayede Marmaris'te meyhane fiyatları ve organizasyonları hakkında detaylı bilgi de alabilirsiniz!

İletişim

Yücel Oruç

Yücel Bey

  • Adres: Tepe Mah. Barbaros Cad. No:95 Marmaris/ Muğla

Kalimera Rum Meyhanesi Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!