Kahveci Alibey Hotel

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

200-300

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Marmaris, Muğla

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 30-50 TL
  • Kapasite 200-300
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi

Hakkında

Hizmet kalitesine güvendiğiniz bir otele kına gecenizi emanet etmek istersiniz değil mi?


Kahveci Alibey Otel olarak hizmetimizi aldığımız başarılar ile kanıtladık. Birçok ödül kazandığımız otelimizde şimdi de özel günlerinizi gerçekleştirmek istiyoruz. Muğla’da otel arayışında olanlar için Marmaris’te yer alıyoruz. Deniz ve doğa manzarasıyla beraber konuklarını büyülüyor ve güzel organizasyonlara imza atıyor.


Kına geceniz için hangi hizmetleri sağlıyoruz?


200 davetlinizle beraber keyifli zamanlar geçirebildiğiniz açık ve kapalı alanımız bulunuyor. Her mevsim hizmet verebilen otelimizde konfor ve rahatınızı sağlamak için iklimlendirme ve havalandırma sistemleri mevcut.


Özel günlerinizi renklendirmek için birçok çözüm ortağıyla çalışıyoruz. Dekorasyonunuz modern kına gecesi konseptlerinden biri olsun istiyorsanız gerekli aksesuarların teminini çözüm ortaklarımızdan sağlıyoruz. Dilerseniz dışarıdan organizasyon firması ile anlaşabilirsiniz.


Müzisyenlerimiz son derece profesyonel. Geniş repertuarları ile birçok tarzda müziği gecenizde seslendiriyorlar. Müzik listenizi kendi isteğinize göre belirleyebiliyor, en sevdiğiniz şarkılarda dostlarınızla dans ediyorsunuz.


Davetlilerinize yemek vermek isterseniz kına gecesiniz için güzel bir menü hazırlayabiliriz. Usta aşçılarımız tarafından hazırlanan lezzetlerimizi özel tarifler ile sunuyoruz. Dünya ve Türk mutfağının lezzetleri menülerimize bulabileceksiniz. Yemeklerimizin dağıtımını servis ve hizmet elemanlarımız sağlıyor. Alkollü ve alkolsüz içecek seçeneklerimizden istediğinizi seçebilir, yemek menülerinizi tamamlayabilirsiniz.


Kına gecenizin sonunda konaklama hizmeti de sağlayabiliriz. 19 odamızı konforunu sağlayacak şekilde tasarladık. Size en uygun odamızı seçebilirsiniz.


Peki, Kahveci Alibey Hotel Marmaris adresine nasıl gidilir?


Merkezi bir konumdayız. Siteler Mahallesi üzerindeyiz. 207. Sokak üzerinde ilerlediğinizde bize ulaşabilirsiniz. Özel aracınızla ulaşım sağlayacaksanız park sorununu dert etmeyin. Otelimizin geniş otoparkını kullanabilirsiniz. Otelimize gelmeden önce ‘’Ücretsiz fiyat teklifi al’’ butonuna tıklayabilir, formu eksiksiz olarak doldurabilirsiniz. Böylece organizasyon bilgilerinizi paylaşabilir, en uygun fiyatlarımız hakkında bilgi vermek için geri dönüş sağlayabilirim.

İletişim

Kahveci Alibey Hotel

Ayşe Hanım

  • Adres: 207 Sokak No:146, Siteler Mah., 48700 Marmaris/Muğla

Kahveci Alibey Hotel Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!