İksirci Baba Hotel

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

200-300

Kapasite

50-100 TL

Min. Fiyat

Fethiye, Muğla

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50-100 TL
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 50-80 TL
  • Kapasite 200-300
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına müziği, Kına töreni

Hakkında

Evlilik günü adım adım yaklaşıyor ve sizi bugüne kadar pek çok aşama bekliyor. Söz, nişan, kına ve tabii ki düğün…


Bu organizasyonlar arasında çoğu zaman en çok göz ardı edileni ise kına oluyor. Çünkü düğünden birkaç gün önce gerçekleşen bir organizasyon olduğu için çiftler bunu planlayacak zaman bulamıyor.


Biz ise İksirci Baba Hotel Ölüdeniz adresimizde kına gecenizi eksiksiz bir şekilde gerçekleştirmeye hazırız. Sizin yerinize tüm aşamalarını planlamaya ve isteklerinize uygun bir kına organizasyonu tertip etmeye…


Kına organizasyonları için iki farklı alternatifimizle karşınıza çıkıyoruz. Bunun sebebi ise yazlık bir konumda yer almamızdır.


İlk alternatifimiz bekarlığa veda partisidir. Son dönemlerde gelin adaylarıyla kız arkadaşları ufak bir tatil şeklinde bu organizasyonu gerçekleştirmek istiyorlar. Konaklama noktasında da otelimizi değerlendiriyor; düğün stresini omuzlarından atıyorlar. Hem eğleniyor hem de dinleniyorlar…


Bir diğer alternatif ise geleneksel kına organizasyonları şeklinde oluyor. Bunun için organizasyonunuzu gerçekleştirmek üzere 2 farklı davet alanı seçeneği sunuyoruz. Açık ve kapalı alanlarımız arasından dilediğinizi seçiyorsunuz ve istediğiniz konsepte uygun hazırlıklara başlıyoruz. İçerisinde havuz bulunan kır bahçemize uygun daha modern konseptler tercih ederken; kapalı alanımızda sıklıkla Osmanlı konsepti kına organizasyonları gerçekleştirebiliyoruz. Böylelikle konsept ortamın ambiyansına da daha uygun olmuş oluyor.
Kına gecesi için davet alanını tercih ettikten sonra çözüm ortaklarımızla bir araya gelerek hazırlıklarımıza başlıyoruz. Kına tahtı, bindallı, el mumu, halay mendili gibi hiçbir detayı atlamıyoruz. Tüm bunların teminini gelin adayımız için sağlıyoruz. Her şeyi sizin yerinize düşünen otelimizi tercih ettiğiniz takdirde size yalnızca dostlarınızla eğlenmenin tadını çıkarmak kalıyor.


Kına geceniz yahut bekarlığa veda partiniz için yapabileceklerimizle ilgili detaylı bilgi almak isterseniz; ücretsiz fiyat teklifi al butonu üzerinden ekibimizle iletişime geçebilir, İksirci Baba Hotel fiyatları ve hizmetleriyle ilgili sorularınıza hızlıca cevap bulabilirsiniz.

İletişim

sevinç hanım

Yetkili Kişi

  • Adres: Ölüdeniz Mahallesi, 150. Sk. NO:3, 48340 Fethiye/Muğla

İksirci Baba Hotel Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!