Faber Hotel

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

300-400

Kapasite

50-100 TL

Min. Fiyat

Marmaris, Muğla

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50-100 TL
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 50-80 TL
  • Kapasite 300-400
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına müziği, Kına süslemesi

Hakkında

Marmaris’te kına organizasyonlarını istedikleri konseptte kutlamak istiyorsanız çiftleri otelimize davet ediyoruz.

Faber Apart Hotel uzun yıllar boyunca doğa harikası olan Marmaris İçmeler’de faaliyet gösteriyoruz. Her bir köşesinde ayrı güzelliklerle karşılaşacağınız otelimizde huzurlu bir şekilde tatil geçirebilir, evlilik sonrası balayı hizmetimizden yararlanabilir ve eğlenceli bir şekilde özel günlerinizi kutlayabilirsiniz.

Organizasyonlarınız için bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren nasıl bir organizasyon geçirmek istediğinizi öğreniyoruz. Geçmiş organizasyonlardan derlemeler sunarak farklı fikirler sunuyor ve organizasyon konusunda danışmanlık yapıyoruz. Güzel bir organizasyonun iyi bir planlamadan geçtiğin dolayı isteklerinizi yerine getiriyoruz.

Açık alanda havuz başında keyifli bir organizasyon geçirebileceksiniz. Otelimizin havuz kenarına davetli sayınıza uygun olarak yuvarlak masa ve sandalyeler yerleştiriyor, davetlilerinizin ve sisin konforunuzu düşünerek geniş bir davet alanı oluşturuyoruz.

Dönemin trendine uygun bir şekilde kına ve bekârlığa veda partinizi kutlamanız için anlaşmalı olduğumuz ya da sizin anlaşacağınız organizasyon firmalarından kına tahtı, kına süslemeleri, masa sandalye süslemeleri, masa üstü çiçekleri başta olmak üzere organizasyon için gerekli bütün ekipmanları temin edebiliyoruz.

Organizasyon öncesi damak zevkinize uygun lezzetlerden oluşan menünüzü oluşturuyoruz. Otelimizin profesyonel aşçıları tarafından kaliteli malzeme kullanılarak hazırlanan yemeklerin lezzeti kadar sunumuna da önem veriyor ve sıcak servis ediyoruz. Güler yüzümüzü gün boyu eksik etmiyor isteklerinizi kısa sürede yerine getiriyoruz.

Faber Hotel Marmaris ev sahipliğinde düğün, kına ve bekârlığa veda partisi, nişan, sünnet, kurumsal etkinlik ve eğlenceler başta olmak üzere dilediğiniz bütün organizasyonları gerçekleştirebilirsiniz. Eğer hizmet detaylarımızı merak ediyor ve organizasyonlarımız hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak istiyorsanız şu yolu izleyebilirsiniz. Sayfada bulunan fiyat teklifi al butonuna basıp karşınıza çıkan formu eksiksiz bir şekilde doldurabilir ve bizimle iletişim kurabilirsiniz.

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: Gölenye Mah. İnönü Cad. No:29 İçmeler Marmaris

Faber Hotel Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!