Esenköy Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

300-400

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Fethiye, Muğla

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 300-400
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi

Hakkında

Yıllardır Fethiye Esenköy Düğün Salonu adıyla hizmet veriyoruz. Düğünlerinizde, kına gecelerinizde, nişan törenlerinizde bizi tercih edebilirsiniz. Bugüne kadar sayısız organizasyon gerçekleştirdik. Özel gün davetleri için gerekli bilgi ve donanıma sahibiz. Bizi tercih eden çiftlere yönlendirme yapabilir, gecelerini planlamalarında onlara yardımcı olabiliriz.


Muğla’da kına gecesi düzenlemek isteyen gelin adayları için doğru tercihin Esenköy Düğün Salonu olduğunu biliyoruz. Çünkü biz yılların verdiği tecrübemizle beraber kendimizi geliştiriyoruz. Trendleri takip ediyor, hayal ettikleri organizasyonları düzenlemek için düşüncelerinden ilham alıyoruz.


Gelin adayları mekanımıza giriş yaptığı anda oldukça özel hissedecekler. Çözüm ortaklarımız ve organizasyon firmaları aracılığı ile sağladığımız kına tahtını en özel yere konumlandırıyoruz, kendilerini prenses gibi hissetmelerini sağlıyoruz. Gecelerinde yer verdiğimiz detaylara beraber karar veriyor, kına tahtında kullanılacak tüllerin rengini bile beraber planlıyoruz. Kına gecesi organizasyonları için gerekli olan malzemeleri mekanımızda bulabilirsiniz.


Fotoğraf ve video hizmeti de sağlıyor, hem de Muğla mevkiinde yer alan en profesyonel ekiple çalışıyoruz. En güzel fotoğraf karelerine en kaliteli baskılarla ulaşabiliyorsunuz.


Süslemelerin yanı sıra en güzel kına gecesi müzikleri de bizim mekanımızda! Profesyonel müzisyenlerimizle beraber en güzel şarkıları seçiyoruz. En güzel türküler eşliğinde duygusal anlar geçiriyor, eğlencenin dozunu bir anda arttırarak oyun havalarına geçiş yapıyoruz. Kına gecesi adetlerine yaraşır bir organizasyon için doğru adresin artık neresi olduğunu biliyorsunuz.


Gecenizi düzenlemek ve hayallerinizi gerçekleştirmek için hazırız. Esenköy Düğün Salonu olarak gecenizin detaylarını bizimle beraber güzelleştirebilirsiniz.


Ücretsiz fiyat teklifi al butonuna tıklayın. Karşınıza çıkacak olan iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurun. Bizimle paylaştığınız organizasyon bilgileri doğrultusunda organizasyon ekibimiz sizler için bir plan hazırlasın.


En yakın zamanda size en uygun kına gecesi fiyatlarımız hakkında bilgi vermek için iletişime geçelim!

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: Karaçulha Mahallesi, 48300 Fethiye/Muğla

Esenköy Düğün Salonu Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!