Dora Beach Marmaris

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

400-500

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Marmaris, Muğla

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 30-50 TL
  • Kapasite 400-500
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına müziği

Hakkında

Sizi kına gecesi organizasyonlarınız için sunduğu avantajları ile memnun edecek bir otel olan Dora Beach Marmaris ile tanıştırmak istiyoruz. Güler yüzlü ekibimiz, kaliteli hizmetimiz ve eşsiz konumumuz ile unutulmaz bir kına gecesi organizasyonuna var mısınız?

Dora Beach Marmaris Otel denize sıfır bir otel olarak faaliyet gösteriyor. Aynı zamanda deniz kenarında bir beach club’a da sahip olduğumuzu ve konuklarımıza sabahın erken saatlerinden gece 2’ye kadar kesintisiz bir müzik şöleni sunduğumuzu belirtelim.

Kına gecenizi otelimizin yanında bulunan geniş bir yeşil alanda gerçekleştirebiliyorsunuz. Çevresi ağaçlarla donatılmış bu alanımızda doğayla iç içe olmanın verdiği huzuru hissedeceksiniz. Kına geceleriniz için bu alanı kullanmadan önce sizinle organizasyonunuzun detaylarını konuşuyoruz. Taleplerinizi ve aklınızdakini öğreniyor ve isteğinize en yakın kına gecesini çıkarmak için önce planlamaya sonra da uygulamaya başlıyoruz.

Masa ve sandalyelerinizi kına konseptine göre süslemek isterseniz, alanında uzman organizasyon firmalarıyla iletişime geçebilirsiniz. Bindallı, kaftan, kına takımı, kına sandığı, kına tepsisi, kına müzikleri gibi birçok aksesuarı sizin için temin edecek olan bu firmaları tercih edebilirsiniz. Otelimizde gerçekleştireceğiniz kına gecesini gece sonunda mutlu bir şekilde sonlandırmanız, bizi de memnun edecektir.

Aynı zamanda bu en özel anlarınızı unutulmaz kılmak isterseniz bir fotoğrafçı kiralayabilir ve hem fotoğraf hem de video çekimi gerçekleştirmesini isteyebilirsiniz.

Otelimizde kına gecenizden önce ya da sonra konaklama imkânınız da bulunuyor. Standart odalarımız, romantik mor odalarımız, romantik mor superior odalarımız ve romantik kırmızı superior odalarımız olmak üzere 4 farklı oda türümüz bulunuyor. İsteğinize ve cebinize göre bu oda türlerimizden herhangi birini seçebiliyorsunuz.

Dora Beach Marmaris fiyatları hakkında bilgi sahibi almak ve bu özel anlarınızda bizi tercih etmek isterseniz yandaki formu doldurabilirsiniz.

İletişim

Çetin Bey

  • Adres: Siteler Mahallesi, 23, Cumhuriyet Blv., 48700 Marmaris/Muğla

Dora Beach Marmaris Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!