Ambiance Night Club

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

Marmaris, Muğla

Lokasyon


Hakkında

Bekârlığa veda mı, yoksa after parti mi? Hangisi için hazırlık yapıyoruz? Bu bizim için önemli, çünkü Ambiance Night Club Marmaris’te her zaman parti zamanı. Ancak sizin partiniz fark yaratmalı!

Hazırlık aşamasında bile eğlendiğimizi söyleyebiliriz. Uzun zamandır eğlence sektöründe hizmet veren profesyonel bir ekiple birlikte çalışıyoruz. Dilediğiniz gibi bir gece geçirmenizi, doyasıya eğlendiğiniz ve özgürce dans ettiğiniz bir atmosferde olmanızı sağlıyoruz. Bu yüzden yıllar geçse de eğlencenin değişmeyen adresi olmaya devam ediyoruz! Size özel tasarladığımız partiler için ise ekstra hazırlıklar yapıyor, isteklerinizi dinleyerek gecenizi planlıyoruz.

Davetlerinizi nasıl başlatmak istediğinize göre farklı alternatifler sunuyoruz. Mesela; arzu ederseniz akşam yemeği için de bizi tercih edebilirsiniz. Özellikle doğum günü veya bekârlığa veda partinizde, şık bir akşam yemeği yedikten sonra başlayan canlı müzik eşliğinde bol bol dans edebilirsiniz. Ayrıca after parti gibi geç saatte eğlenceyi başlatarak dans ve canlı müzik için de size ayrılan bölümde yerinizi alabilirsiniz… Size ayırdığımız yer ise sahneyi de rahatlıkla görebileceğiniz bir konumda ve eğlencenin merkezi olacak. Dilediğiniz bir süsleme ve farklı düzenlemeler için çözüm ortaklarınızdan destek alabilirsiniz.

Eğlence başladığında masayı donatacak olan ikram ve içecekleri önceden belirleyebilir, gecenin devamında ekstralar almayı tercih edebilirsiniz. Ya da kararı o ân misafirlerinize de bırakabilirsiniz. Çeşit çeşit kokteyllerimizi mutlaka denemeli, güzel müzik ve kaliteli eğlencenin tadını çıkarmalısınız. Sahnede yerini alan birbirinden özel sanatçılarımızla, neon parti ve konsept eğlenceler için de biz hazırız! Ya siz?

Ambiance Night Club İçmeler’de bekârlığa veda partisi ve eğlence için tercih ettiğiniz adres ise rezervasyon ve hazırlıklar için bizimle irtibat sağlamalısınız. Bunun için tek yapmanız gereken sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu doldurmak.

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: İçmeler Mah. Kayabal Cad. No: 38/A Marmaris/ MuğlaYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!