Aborda Balık Evi

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

100-200

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Fethiye, Muğla

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 30-50 TL
  • Kapasite 100-200
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına müziği

Hakkında

Nikah yemeği organizasyonlarından beklentiniz nedir? Kaliteli mi yoksa güler yüzlü hizmet anlayışı mı? Biz Aborda Balık Evi Fethiye olarak her iki hizmeti de sağlıyoruz. Üstelik yılların verdiği tecrübe ile sorunsuz organizasyonlar düzenliyoruz. Organizasyonlarınızı unutulmaz kılmak için profesyonel bir ekiple çalışıyoruz. Bir ekip düşünün. Hepsi deneyimli ve bu konuda eğitim almış kişilerden oluşuyor. Aynı zamanda biz bir aile işletmesiyiz. Aile kurarken sizlerin yanında oluyoruz.


Fethiye’de denize nazır çok tatlı ve sevecen bir restoranız. Mavi ve beyaz renklere ağırlık verdiğimiz restoranımızda açık ve kapalı olmak üzere iki alanda hizmet veriyoruz. Açık alanımızda masalarımızı çakıl taşlarının üzerine konumluyor, denizin hemen yanında olan masalarımızda davetlilerinizi ağırlıyoruz. Kapalı alanımızdan bile deniz manzarası gözüküyor, kutlama için kadehlerinizi havaya kaldırdığınızda denizin sesi kulaklarınıza çalıyor.


Evinizde hissedeceğiniz bir konfor sağlıyoruz. Rahat masa ve sandalyelerimiz ve annelerinizin ellerinden çıkmış hissi veren mezelerimiz ile nikah sonrası yemekleriniz için biçilmiş kaftanız. Mezelerimiz ve deniz ürünlerimizin menüsü gün içinde belli oluyor. Tabii ki önceden organizasyon sorumlumuz ile iletişime geçeceğiniz için menünüzü önceden belirleyebiliyorsunuz. Yaz mevsimlerinde oldukça yoğunuz. Önceden iletişim kurduğunuzda mekânımızın en güzel masasını hazırlayabiliriz. Masalarımızda yer almasını istediğiniz özel dekoratif eşyalar var ise önceden bize söyleyebilir, dilerseniz kendiniz de getirebilirsiniz.


Fevzi Çakmak Caddesi üzerinde yer alan restoranımızda 00.00’'a kadar hizmet verebiliyoruz. İsteklerinizi gerçekleştirmek için var gücümüzle çalıştığımızı organizasyon süreci boyunca sunduğumuz hizmetlerle kanıtlayacağız.


Sadece nikah sonrası yemeği organizasyonlarınızda bu hizmeti sağlamıyor. Kalabalıktan uzaklaşmak isteyen ya da tatil amacıyla Fethiye’yi ziyaret eden misafirlerimizi de ağırlıyoruz. Doğum günü kutlamaları, kurumsal etkinliklerde de bizi tercih edebilirsiniz. Emin olun ki; en kaliteli ve taze lezzetleri ulaştırdığımız lezzetlerimizi tekrar deneyimlemek için Aborda Balık Evi’ne tekrar geleceksiniz. Bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.


Ücretsiz fiyat teklifi alabilir, sayfa üzerinde bulunan formu hızlıca doldurarak organizasyonunuz hakkında bilgi verebilirsiniz.

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: Karagözler Mahallesi, Fevzi Çakmak Cd. no:62, 48300 Fethiye/Muğla

Aborda Balık Evi Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!