Yıldızhan Korusu

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

300-400

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Tarsus, Mersin

Lokasyon

Esnek sözleşme

Bu firma COVID-19 sürecinde ertelemelerde esneklik sağlıyor. Detaylı bilgi için teklif al!Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 30-50 TL
  • Kapasite 300-400
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Hint kınası, Kına ekibi, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi

Hakkında

Yıldızhan Korusu olarak bizler, açıldığımız günden bugüne kadar kararlı ve yenilikçi bir şekilde hareket ediyor ve en güzel kına gecelerinizi sunmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Eşsiz yeşil alanımız ile huzurlu ve ferah bir ortam sunarak bizi tercih etmenizi sağlıyoruz. Doğayla iç içe olduğunuz bu ortamda kına gecesi organizasyonlarınızı gerçekleştirmek ister misiniz?

Konuklarımız kır bahçemize özel araçlarıyla kolay bir şekilde gelebiliyorlar. Yıldızhan Korusu Tarsus’ta bulunuyor ve özel araçlarıyla gelen konuklarına geniş bir otopark alanı sunuyor. Hem de ücretsiz olarak.

Bizi tercih edeceğiniz süre boyunca güler yüzlü ekibimiz yanınızda olacak. Yıldızhan Korusuna giriş yaptığınız andan sizi uğurladığımız ana kadar bir dediğinizi iki etmiyor ve kına gecenizde hiçbir aksaklık yaşanmamasını sağlıyoruz.

Geniş bir alanımız bulunuyor. Çim zeminden oluşan bu alanımızın çevresini de birçok ağaç ve rengarenk çiçekle süslüyoruz. Yeşilin her tonuna kır bahçemizde sahip olabileceksiniz. Ferah ve sessiz bir ortamda dilediğiniz gibi eğlenebilirsiniz.

Masa ve sandalyelerinizi kına gecesi konseptine göre süslemek isterseniz, bu işi profesyonel olarak yapan organizasyon firmalarıyla anlaşabilir ve geceniz için yardım alabilirsiniz. Bindallı, kaftan, nikah tepsisi, nikah, nikah sandığı ve bunun gibi daha birçok aksesuarı da temin edebilirsiniz.

Eğlenceli ve unutulmaz anlarınızı ilerleyen zamanlarda da hatırlamanız için hem video hem de fotoğraf çekimi yapan profesyonel bir ekibimiz bulunuyor. Yıldızhan Korusu’nda ölümsüzleştireceğiniz anlarınızı yıllar sonra bile hatırlayacaksınız.

Sadece kına gecelerinde değil, kır düğünleri, mezuniyet törenleri, sünnet düğünleri, açılışlar, kurumsal etkinlikler, bayi toplantıları ve kokteyllerde de bizi tercih edebilirsiniz. Haftanın her günü hizmet verebildiğimizi ve bu özel anları bizimle paylaşmanız için sabırsızlandığımızı belirtmek istiyoruz. Ayrıntılı bilgilendirme için yandaki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

Yıldız Han Ağaçseven

  • Adres: Halitağa köyü yolu üzeri Tarsus (city)

Yıldızhan Korusu Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!