Yıldız Kır Düğünü

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

3.000'den fazla

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Anamur, Mersin

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 30-50 TL
  • Kapasite 3.000'den fazla
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Davul show, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Hakkında

Kına gecesi kültümüzde önemli bir değeri olan bir kutlama olup bizler için düğün kadar önemlidir. Biz de Anamur Belediyesi Yıldız Düğün Salonu olarak değişen kına gecesi trendlerini yakından takip ediyor ve hayallerinizi süsleyen bir organizasyonla sizi buluşturuyoruz. İsteğinize göre kına organizasyon konseptleri gerçekleştirerek farklı bir gün geçirmenizi sağlıyoruz.


Hizmet verdiğimiz organizasyon türlerinden bahsedecek olursak; Kına ve bekârlığa veda partileri dışında düğün, nişan kutlamaları, sünnet, mezuniyet töreni, kurumsal etkinlik ve eğlencelerine de ev sahipliği yapıyoruz.


Salonumuz 1500 kişilik kapalı 500 kişilik salon 1500 kişilik açık alan olmak üzere üç bölümden oluşuyor. Davetli sayınıza uygun olarak masa ve sandalyelerin yerleşim planını oluşturuyor, yuvarlak 10 kişilik masa ve şık görünümlü tiffany sandalyeler kullanarak davet alanımızı hazır hale getiriyoruz.


Masa ve sandalye giydirmelerinde renk alternatifleri sunuyoruz. Mekân girişine ve gelin dama masa arkasına dekor kuruyoruz. Kına gecelerine özel olarak bindallı ve kaftanınıza uygun renkte kına tahtı ve kına süslemeleriyle konsepte uygun bir şekilde salonumuzu hazırlıyoruz.


Yıldız Düğün Salonu olarak organizasyonlara özel menüler hazırlıyoruz. Ana yemek ve ara sıcaktan ve aperatiflerden oluşan lezzetler usta aşçılarımız tarafından hijyenik mutfaklarda hazırlanmaktadır. Kaliteli ve taze ürünler seçerek lezzetli yemekler yiyebileceksiniz. İsterseniz anlaştığınız catering firmasını da getirme imkânı tanıyoruz.


Mersin kına mekânları arasında tercih edilen bir adresiz. Yenilikçi tarzımızla günden güne değişen trende uygun bir şekilde organizasyonlarda faaliyet göstermeye devam ediyoruz. İsteklerinizi yerine getiren ve farklı alternatifler sunan bir salonda özel günlerinizi kutlamak istiyorsanız sayfa üzerinde bulunan fiyat teklifi al butonuna basıp karşınıza çıkan formu doldurarak bizimle iletişime geçebilir, organizasyon hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

İletişim

Tuğçe Tuncel

  • Adres: Akdeniz Mahallesi, 1320. Sk. No:9, 33650 Anamur/Mersin

Yıldız Kır Düğünü Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!