Yalçınkayalar Hotel & Restaurant

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

750-1.000

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Anamur, Mersin

Lokasyon


Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
 • Kapasite 750-1.000
 • Aksesuar Kiralama

Sorular

 • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına müziği

Hakkında

Doğayla iç içe olan ferah bahçemizde kına gecenizi yapmaya ne dersiniz? Cevabınız evet ise biraz kendimizden bahsetmek istiyoruz;


 • Öncelikle doğa manzaralı açık alanımızda 1000 kişiye kadar çıkabilen ağırlama kapasitemizle hizmet veriyoruz. Ortaklık kurduğumuz organizasyon firmaları aracılığıyla bahçemizde dilediğiniz tarzda konsept oluşturabiliyoruz. Gelecek davetli sayınıza göre masa ve sandalyelerimizi yerleştiriyor, konsepte uygun şekilde süslemelerini yapıyoruz.

 • Kına gecenizi yemekli şekilde yapmak isterseniz, ortaklık kurduğumuz catering firmaları aracılığıyla yemek servisi yapabiliyoruz. Misafirlerinizin her türlü isteğini mümkün olduğunca yerine getiriyoruz. Hijyenik ortamda hazırlanan yemekleri profesyonel servis ekibimizle, zamanında ve eksiksiz olarak sunmaya özen gösteriyoruz.

 • Kına geceniz için son zamanların trendlerine ayak uydurmak adına organizasyon firmalarının kiraladığı aksesuarları kullanmanızda fayda var. Aynı zamanda bekarlığı da veda edeceğiniz o muhteşem günde arkadaşlarınızla birlikte dans koreografisi hazırlayabilir, geleceğe eğlenceli anılar bırakabilirsiniz. En özel anlarınızı ölümsüzleştirecek bir fotoğrafçıyla da anlaşmayı unutmamalısınız.

 • Kaliteli ışık ve ses sistemiyle donatılmış mekânımızda; geniş ve her noktadan görülebilir bir sahne platformu yer alıyor. Talep etmeniz durumunda profesyonel ekiplerin canlı müzik performanslarına da yer verebiliyoruz. Birlikte belirlediğimiz müzik listesiyle kötü sürprizlere yer vermiyor, konuklarımızın keyifli bir gün geçirmelerine olanak sağlıyoruz.

 • Kına dışında açılış, bayi toplantısı, düğün, doğum günü, sünnet düğünü ve parti gibi birçok organizasyonunuzda ev sahipliği yapmaktan mutluluk duyuyoruz. Ayrıca festival ve konser gibi etkinliklerde de faaliyet gösteriyoruz. Fiyatlandırmalarımızı organizasyon türüne ve hizmet içeriğimize göre şekillendiriyoruz.Daha fazla bilgi almak ve uygun fiyat avantajlarıyla kaliteli bir hizmet almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Mersin’de kına mekanları arasında sizi şaşırtacak özelliklerimizle size ev sahipliği yapmak için şimdiden sabırsızlanıyoruz.

İletişim

İbrahim Yalçınkaya

 • Adres: Güzelyurt Mah. Mehmet Akif Ersoy Cad. Anamur Belediyesi Sosyal Tesisleri

Yalçınkayalar Hotel & Restaurant Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!