Şelale Küçük Ada Restoran

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

300-400

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Tarsus, Mersin

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 30-50 TL
  • Kapasite 300-400
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına müziği, Kına süslemesi, Kına töreni

Hakkında

Türk geleneklerimizin en güzel uzantısı olan kına gecenizi ferah bahçemizde yapmaya ne dersiniz?

Davetlerinizde keyifli zaman geçireceğiniz sıcacık ve samimi mekânımızda, siz değerli çiftlerimizi ve konuklarımızı bekliyoruz. Kına geceniz için doğru bir tercih olan bahçemiz, Nazilli’de faaliyet gösteriyor.

Bahçemizde istediğiniz konsepte mekân giydirme yapabiliyoruz. Konsepte uygun şekilde masa ve sandalyelerimizi süslüyoruz. Gelin yolunuzu da konsepte uygun olacak şekilde süslüyor, bahçemize girişinizde misafirlerinize görsel şov oluşturacak küçük sürprizler hazırlıyoruz.

Organizasyon sorumlumuz kına gecenizden önce sizle görüşüyor ve bütün detayları birlikte planlama şansınız oluyor. Böylelikle size sadece en küçük ayrıntının bile atlanmadığı muhteşem bir gün geçirmek kalıyor. Kaliteli ışık-ses sistemiyle donatılmış mekânımızda; geniş ve her noktadan görülebilir bir sahne platformuna yer veriyoruz. Üstelik isteğiniz dahilinde Şelale Küçük Ada Restoran farkıyla canlı müzik hizmeti de sağlanabiliyoruz.

Dilerseniz kına gecenizde sizin için hazırladığımız paket hizmetinden yararlanabilirsiniz. Paket içeriğimiz şu şekilde; masa ve sandalye süsleme, salon süsleme, gelin masası ve yürüyüş yolu, kına tahtı, volkan-meşale ve gül gösterisi, baloncuk ve sis makinesi, garson, güvenlik görevlisi.

Yemekli davetleriniz için hazırladığımız lezzetli menüleri misafirlerimize sunuyoruz. Yemek istemezseniz konuklarınızın keyifle atıştırma yapabileceği kuru yemiş, olmazsa olmazı gazlı içecek ve yaş pasta ikramlarını profesyonel servis ekibimizle yapıyoruz.

Kına dışında açılış, düğün, şirket yemekleri, mezuniyet törenleri gibi etkinlikleriniz için de hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz. Fiyatlandırmalarımızı organizasyon türüne ve faaliyetlerimize göre şekillendiriyoruz.

Daha fazla bilgi edinmek ve uygun fiyat avantajlarıyla kaliteli bir hizmet almak için formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Aydın kına mekanlarından farklı olanaklarımızla yanınızda olmak için şimdiden sabırsızlanıyoruz ve evlenecek olan çiftlerimizi bekliyoruz.

İletişim

Sertaç Bey

  • Adres: Çaglayan Mahallesi Şelale Caddesi No:56 TARSUS/MERSIN

Şelale Küçük Ada Restoran Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!