Şelale Has Bahçe

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

400-500

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Tarsus, Mersin

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 400-500
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Davul show, Dilek feneri, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen

Hakkında

Eşsiz Tarsus Şelalesi manzarasında unutulmaz bir kına ve bekârlığa veda partisi geçirmek istiyorsanız doğru adrestesiniz. Şelale Has Bahçe Restaurant olarak uzun yıllar boyunca Mersin’de faaliyet gösteriyoruz. Şehrin gürültüsünden uzak bir alanda özel günlerini kutlamak isteyen çiftleri özel sunum ve konseptlerimizle karşılıyoruz. Değişen düğün trendini yakından takip ettiğimizden dolayı süslemelerimizi her yıl yeniliyoruz. Kına ve bekârlığa veda partileri dışında; düğün, nişan kutlamaları, sünnet, nikâh sonrası aile yemeği, kurumsal etkinlik ve toplantılara da ev sahipliği yapıyoruz.

Restoranımız üstü kapalı ve kenarları açık bir alan üzerine kurulmuştur. Genellikle bahar ve yaz organizasyonlarında faaliyet gösteriyor herhangi bir yağmur yağması durumunda restoranımızın üstü kapalı olduğundan dolayı kesintisiz bir şekilde eğlencenize devam etmenizi sağlıyoruz. 10 kişilik yuvarlak masalarımızı davetli sayınıza uygun olarak hazırlıyoruz. Masaları geniş aralıklarla ve pisti görebilecek şekilde konumlandırıyoruz.

Kına ve bekarlığa veda partisi gibi son dönemlerde konsept bir şekilde kutlanan organizasyonlarda size özel süslemeler yapıyoruz. Konsept bir gün geçirmek istiyorsanız organizasyon firmalarıyla anlaşıyor, kaftan ve bindallınıza uygun tonlarda kına tahtı ve kına süslemeleri temin ediyoruz. Profesyonel canlı performans orkestramızın çaldığı kına müzikleri eşliğinde ağlamalı ve gülmeli bir gün geçireceksiniz.

Yemekli bir organizasyon geçirmek istiyorsanız size özel menüler oluşturuyoruz. Profesyonel aşçılarımız tarafından hazırlanan yemeklerimiz hijyenik mutfağımızda yapılmaktadır. Ürün kalitesine önem vererek güvenilir iş ortaklarımızda et ürünlerimizi temin ediyoruz. Sebze ve yeşillikleri günlük taze olarak alıyor lezzetli mezeler ve salatalar yemenizi sağlıyoruz. Şelale Has Bahçe olarak çiftler tarafından tercih edilen Mersin kına mekânlarından biriyiz. Siz de özel günlerinizi ayrıcalıklı size özel bir organizasyonla kutlamak istiyorsanız yandaki formu doldurarak bizimle iletişime geçin.

İletişim

Özgür Pektaş

  • Adres: Kemalpaşa Mah Mimar SinanBulvarı No:71/A Tarsus

Şelale Has Bahçe Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!