Şehir Park Cafe & Restaurant

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

1.000-2.000

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Tarsus, Mersin

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 1.000-2.000
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Davul show, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Hakkında

Kır ya da salon düğünü seçeneklerimizle eğlenceli bir kına gecesini Şehir Park Cafe Tarsus’ta yaşamaya ne dersiniz? Kişi sayısına göre değişen personel sayımızla birlikte ilgilenilmeyen tek bir misafiriniz bile kalmayacak!


Düğün, nişan, kına gibi davetler çok özel. Bu sebeple biz de kişiye göre hizmet vermeyi amaç edindik. Demek istediğimiz kınanızdan beklentiniz neyse karşılamaya odaklandık. Organizasyon konusunda dışarıdan destek almanıza gerek kalmadan hayallerinizdekini gerçeğe dönüştürüyoruz. Bu değerli günün sonunda bizimle çalıştığınız için “İyi ki” demenizi istiyoruz. Peki sürecimiz nasıl ilerliyor? İlk önce bir toplantı düzenliyoruz. Bu esnada yemekli ya da yemeksiz olarak kararınızı verdikten sonra ayarlamalarımızı buna göre yapıyoruz. Nasıl bir kına istediğinizi konuşuyoruz. Konseptleri, kına tahtı modeli, kına ekibi isteyip istemediğini gibi ayrıntılar hakkında çeşitli kararlar veriyoruz ve programınızı oluşturuyoruz. Böylece ortaya hem hayallerinizdeki gibi hem de eğlenceli bir davet çıkıyor. O gün tahsis ettiğimiz organizasyon sorumlusu sayesinde muhtemelen ilk defa yaşayacağınız kına için endişeleriniz yok oluyor. Çünkü her an sorularınızı cevaplamaya, ihtiyaçlarınızı gidermeye hazır.


Kına organizasyonunuzu bizim ev sahipliğimizde yaparsanız pişman olmayacağınıza emin olabilirsiniz. Çünkü bu işi yıllardır yapıyor ve hassasiyetinizin farkında olarak hizmet veriyoruz. Memnuniyetinize odaklandığımız için de bizimle çalıştığınızda hayallerinize “Evet” diyorsunuz. Yıllar geçse de dillerden düşmeyen bir kına gecesine hazır olun!


Eğer Tarsus Şehir Park adresinin ayrıntılı bilgisine, telefon numarasına ve hizmet içeriğinin ayrıntılı bilgisine sahip olmak istiyorsanız, yapmanız gereken iki işlem var. İlki yandaki fiyat teklifi al butonuna tıklamak. İkincisi ise çıkan formu eksiksiz doldurmak! Böylece telefon ya da mesajla geri dönüş sağlayarak sizi mekanımıza davet ediyoruz. Geldiğinizde de eğlenceli kına organizasyonunuzun kapılarını birlikte aralıyor, davetiniz hakkında ayrıntıları konuşuyoruz.

İletişim

Dilek Hanım

  • Adres: Altaylılar Mahallesi Abdullah Tukay Caddesi No:4/A (İremsu Konakları Yanı)

Şehir Park Cafe & Restaurant Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!